X
Selin Ciğerci’nin babası kimdir reddetmişti şimdi beraber video çekiyorlar

Selin Ciğerci’nin babası kimdir reddetmişti şimdi beraber video çekiyorlar

ABONE OL
Kasım 11, 2022 00:23
Selin Ciğerci’nin babası kimdir reddetmişti şimdi beraber video çekiyorlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci’nin erkek hali nasıl? Selin Ciğerci cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğunda babası ve erkek kardeşi istememiş hatta ailesi tarafından reddedilmişti. Büyük bir hazır giyim markasının sahibi olan Selin Ciğerci’nin babası o günleri unuttu. Selin Ciğerci babasıyla video çekti.

BABASIYLA VİDEO PAYLAŞTI

Selin Ciğerci instagram’ın hikaye bölümünden babasıyla video paylaştı. Annesiyle sürekli videolar paylaşan Selin Ciğerci babasıyla ilk kez paylaşım yaptı.

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren ve sosyal medya dünyasında ‘Bebek Okan’ lakabıyla bilinen Selin Ciğerci, DJ’lik yaparak hayatını sürdürmektedir. Babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olan Selin Ciğerci, bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Verdiği röportajlarda milletvekili ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu söylemiş ancak isim vermemişti. Demet Akalın ile yakın arkadaş olan Selin Ciğerci, uzun bir süredir futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşıyor. Sosyal medya paylaşımları ve yorumlarıyla sık sık adından söz ettiren Selin Ciğerci, 2018 haziran ayında ‘Beş Karat’ isimli bir şarkı çıkardı. Selin Ciğerci’ye ilk şarkısında Ebru Polat eşlik etti.

İŞTE O VİDEO

Selin Ciğerci kimdir babası ne iş yapar babasıyla ilk kez video paylaştı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP