X
İzlerken Gözyaşlarına Boğulmamıza Sebep Olan Her Biri Birbirinden Üzücü Dizi Replikleri

İzlerken Gözyaşlarına Boğulmamıza Sebep Olan Her Biri Birbirinden Üzücü Dizi Replikleri

ABONE OL
Kasım 12, 2022 06:54
İzlerken Gözyaşlarına Boğulmamıza Sebep Olan Her Biri Birbirinden Üzücü Dizi Replikleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bazı sahneler var ki her izlediğimizde gözlerimizin dolmasına ve hatta ağlamamıza sebep olabiliyor. Gönlümüzde yer edinmiş dizilerin, yürek burkan sahnelerini sizin için derledik. 👇🏻

Not: Farklı dizi ve filmlere ait spoiler içerir.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/noradominick…

1. The Fresh Prince of Bel-Air’de Will babasının onu tekrar terk edeceğini öğrenip Phil amcasının omuzlarında ağladığında:

Nasıl olur da beni istemez?

2. Fleabag rahibe aşkını itiraf ettiğinde aldığı cevap:

Seni seviyorum.

Geçer.

3. Rue ona verilen bir valiz uyuşturucunun yerinde olmadığını fark ettiğinde:

Anlamıyorsun anne. Benim valizim değildi o. Benim değil. Çok kötü. Çok çok kötü. Bırakmak istiyorum. Yapamıyorum. Ven ben artık… burda olmak istemiyorum. Özür dilerim. Sizi korkutmak istemedim. Ben sadece… Ne yapacağımı bilmiyorum. Çok özür dilerim.

4. Good Place’te Chidi’nin hafızası silinmeden önce Eleanor’a vedası:

Keşke birlikte daha fazla zaman geçirebilseydik.

-Zamanın hiçbir önemi yok. Jeremy Bearimy bebeğim. Bunu atlatacağız ve sonra ikimiz sonsuza dek ‘i’ nin noktasında takılabiliriz.

5. Stranger Things’de Max “Running Up That Hill” eşliğinde Vecna’dan kaçtığında:

♪ Ve eğer yapabilseydim

Tanrı ile bir anlaşma yapardım

Ve yerlerimizi değiştirmesini sağlardım

O yolu koşuyor olurdum. O tepeyi aşıyor olurdum. Hiç problem olmazdı. 

Eğer yapabilseydim, Tanrı’yla bir anlaşma yapardım. ♪

6. The Summer I Turned Pretty dizisinde Belly, Jeremiah ve Steven Susannah’nın kanserinin nüksettiğini ve Conrad’ın tüm yaz bunu bildiğini öğrendiklerinde:

Peki ya sen?

-Ne olmuş bana? 

Hepsini tek başına sırtlamak zorunda kaldın.

İyileşmeyecek değil mi?

7. Grey’s Anatomy’de, Grey Sloan’daki tüm kadınlar, cinsel saldırıdan kurtulan birini ameliyata yollamak için koridorda sıraya girdiğinde:

8. Parenthood dizisinde Alex Haddie ile ayrıldığında ve Kristina ile aralarında geçen yürek burkan veda:

Biliyorum bunun farkındasındır ama sen gerçekten iyi bir annesin. Ben benimkini çok uzun zaman önce kaybettim ve bu yüzden sizi tanıma fırsatı bulduğum için çok şanslı hissediyorum Mrs. Braverman.

-Sen iyi bir çocuksun. Çok fazla şey yaşadın ve biz seni seviyoruz o yüzden hiç sorun değil.

Ben de sizi seviyorum.

9. Ve yine Parenthood’da gezideki çocuklar onunla alay ettiği ve bir tanesi yemek tabağına tuvaletini yaptığı için üzgün olan Max:

Neden tüm çocuklar benden nefret ediyor?Garip olduğum için mi? Eğer zeki ve eğlenceliysem neden benden nefret ediyorlar?

10. Maid dizisinde Regina Alex ve Maddy’i aile içi şiddet barınağına bırakırken aralarında geçen konuşma:

Baksana. İçeriye seninle gelmemi ister misin?

– Aslında sen oraya giremezsin. Teşekkür ederim.

11. The Falcon and The Winter Soldier dizisinde Bucky Steve’in onun hakkında yanılmış olmasından endişelendiğinde:

Steve sana o kalkanı verdi ve sen değersiz bir şeymiş gibi attın onu. Yani belki senin hakkında yanılmıştı. Ve eğer senin hakkında yanıldıysa, benim hakkımda da yanılmış demektir.

12. Black-ish dizisinde ilişkilerine biraz ara vermeye karar veren Bow and Dre:

Biz nasıl bu hale gelebildik?

-Bilmiyorum.

13. Never Have I Ever’da Devi üniversitenin ilk yılı için uzağa gitmek istemez çünkü bu annesinden ayrılması demektir:

Hayır, seni henüz bırakmak istemiyorum.

-Devi mecbursun. Bu senin geleceğin. Baban da bunu isterdi.

Babamla ilgili benim de anılarım var ve o ikimizin bir arada kalmasını isterdi. Bir yıl daha seninle kalmaya ihtiyacım var. Başımıza ne geleceğini bilmiyoruz. Babama olana bak. Ben sadece…seninle daha fazla vakit geçirmeye ihtiyacım  var. Olur mu?

14. Boy Meets World dizisinde Mr. Feny sınıfına son kez veda ediyor:

Hepinizi seviyorum çocuklar.Ders bitti.

15. One Tree Hill dizisinde araba kazasından sonra arabanın suyla dolduğu esnada Brooke Julian’a önce Jamie’yi kurtarması için yalvardığında:

Julian, ona yardım et.

Yapabilirim. Yapabilirim.

Julian o sadece bir çocuk!

Seni çıkarabilirim Brooke!

Julian önce onu kurtar sonra beni lütfen. O daha bir çocuk ve seni seviyor, benim sevdiğim gibi.

16. This Is Us dizisinde Kevin lisedeki futbol sahasında oturup çocukluğunu ve dibe vurup kendisini yalnız hissetmesine neden olan şeyler konusunda içini döktüğünde:

Bu adam ne yapamaz? Ağrı kesici almadan 4 saat dayanamaz. Ama yine de herkes onu seviyor. Top fırladı. Pearson pas atmak için geri çekildi. Sola bakıyor. Savunmayı kandırmak için sola gidecekmiş yaptı. Sağına doğru gidiyor. Topu koruyarak gidiyor. Önünde çok fazla kişi var. Savunma oyuncusunu solladı. Hücum sahasına bakıyor. Müsait bir oyuncu var. Tamamen müsait. O esnada geleceğini görüyor. Notre Dame. Heisman Kupası.İlk yarıda oyuncu seçimi. Yılın Çaylağı. Super Bowl En Değerli Oyuncu Ödülü. Tribünde babasını görüyor. Super Bowl ödülünü tutarken, babası onunla gurur duyuyor. Sanki gururdan ağlıyor gibi. ‘İşte benim oğlum, işte benim oğlum’ diyor. Pearson topu atmak üzere. Bom! Pearson düştü millet. Hanımlar beyler Pearson düştü ve kalkmıyor. Bileği çok fena sakatlandı. Bu sefer geri dönemeyecek millet. Kevin Pearson için her şey bitti. Ayağa kalacak mı peki? Kalkacak millet. Kevin Pearson tekrar yürüyecek ama sadece bir tanecik babasını toprağa vermek için. Bu ona iyi bir şey için engel olacak değil mi? Hayır.

17. One Day at a Time’da Elena babasının düğününde yaptığı konuşmadan pişmanlık duyduğunda:

Baba biliyorum, deniyorsun. Ama bu geçmişte yaşanan tüm kötü olayları silmiyor ve her şey düzelmiş değil. Ve bugün, herkesin keyfinin yerinde olduğundan emin olup senin hakkında güzel şeyler söyledim ve en özel gününde yanında oldum. Sen benim en özel günümde yanımda olmamışken hem de! Tüm sorumluluğu alan kişi ben olmamalıyım. Çocuklar ailesine ebeveynlik yapmamalı.

18. Wynonna Earp’te Jolene, Waverly’ye kimsenin onu sevmediğini empoze ederek ona işkence ederken:

Bu çok fazla.

-O zaman yap şunu. Son ver bu işe. Her şeyi düzeltecek tek şey bu. Ama şu an eşitiz çünkü seni de benim gibi kimse sevmiyor.

19. Only Murders in the Building dizisinde, Bunny’nin ölmeden önceki son anlarında Charles, Oliver ve Mabel ile takılmak ister ama kimse fark etmez:

Neşeli sohbetin için teşekkür ederiz. Eve sağ salim git tamam mı? Görüşürüz.

-Bekleyin, sizce bizimle takılmak mı istemişti?

Hayır, ve biz de bunu istemiyoruz zaten, değil mi?

20. Flight Attendant dizisinde Cassie’nin ayıklığını birkaç kez bozduğunu sahilde gözyaşları içinde itiraf ederken:

21. Angel dizisinde Angel bir günlüğüne insan olur ve gününü Buffy ile geçirir ama günün sonunda her şeyi silmeleri gerekmektedir:

Aramızda geçen her şeyi bilirken nasıl hiçbir şey olmamış gibi hayatıma devam edebilirim? Ve ilerde yaşayabileceklerimizi düşününce?

-Bilmeyeceksin ki. Benim dışımda kimse bilmeyecek.

Yaşadığımız her şey-

Hiç biri yaşanmadı.

Yaşandı. Yaşandı. Biliyorum yaşandığını! Kalp atışını hissettim senin.

22. Outer Banks dizisinde JJ gözyaşlarına hakim olamayıp Kie and Pope’a babasının istismarına artık dayanamadığını itiraf ettiğinde:

Hayır, duygusallaşmayı bırak. Her şey yolunda, tamam mı? Yani, tatlı değil mi? Her şey- Ben artık yapamıyorum. Ona katlanamıyorum! Öldürecektim onu. Doğru olan neyse sadece onu yapmak istiyorum.

23. Our Flag Means Death dizisinde Ed rıhtımda birlikte kaçmak için Stede’i beklediğinde ama kimse gelmediğinde:

24. Criminal Minds dizisinde Emily Garcia’dan herkesin ona yardıma geldiğini söyleyen sesli mesajı dinlediğinde:

Emily, Allah aşkına ne düşünmüştün, öylece hayatımızdan çıkıp gitmene izin vereceğimizi mi? Sana çok kızgınım şu anda! Ama sonra ne kadar korkmuş olabileceğini, karanlık bir yerde bir başına olduğunu hatırlıyorum. Ama yalnız değilsin tamam mı? Yalnız değilsin. Biz de seninle o karanlık yerdeyiz. Flaş ışıklarımızı sallıyor ve adını bağırıyoruz. O yüzden eğer bizi görüyorsan, eve dön. Eğer göremiyorsan… hayatta kalmaya çalış. Çünkü seni bulmaya geliyoruz.

25. Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinde Bobbie ve Hunter’ın ekibe veda anı:

26. Pachinko dizisinde, Sunja’nın annesi, Japonya’ya gitmeden önce Sunja yiyebilsin diye pirinç satıcısına Kore yapımı pirinç için yalvardığında:

Yakında eşinin peşinden Japonya’ya gidecek. Çeyiz için verebilecek pek bir şeyim yok. Ama gitmeden önce memleketinin mutfağından bir lezzeti ona verebilirim. En azından bunu yapabilirim.

27. Superstore dizisinde Mateo Cloud 9’da çalışmak için götürüldüğünde:

28. Kevin Can F**k Himself dizisinde Allison’ın Patty’e Kevin’ın yıllardır ondan çok fazla şey götürdüğünü anlattığında:

Ben bir şeye sahip olduğumda hoşuna gitmezdi ve elimden alırdı. Mesela bu araba. Mesela arkadaşlarım. Ya da hayatımın bana ait olan her bir parçası gibi.

-Üzgünüm.

Neden? Senin suçun değildi. Kevin’ın suçuydu. Dünya onun etrafında dönüyor. Hayır, öyle olduğundan değil, öyle olmak zorunda olduğundan. Ve eğer işer istediği gibi olmazsa, cehennemin dibine kadar yolun var. Bunun sona ermesi gerek. Onu yenmeliyim.

29. Dickinson dizisinde Sue Emily’e eskisi gibi olmak istediğini söylediğinde:

Tek istediğim seninle olmak…Geceleri seninle yatakta kıvrılmak. Ama bunun yerine günler ve haftalar beklemek zorundayım ve yine de bana verdiğin hiçbir şey yok!

-Hiçbir şey değil. Sana yazdım. Bu sayılmaz mı?

Emily sen şairsin. Şiirlerin üzerinde deli gibi çalışıyorsun. Her dizenin mükemmel olmasını istiyorsun. Ama ben dağınık halini istiyorum. Kelimelere dökemeyeceğin şeyi istiyorum. Seni istiyorum ve senin de beni istemeni istiyorum.

30. Supernatural’da Dean cehennemde geçirdiği zamanı ve nasıl insanların ruhlarına işkence etmek zorunda kaldığını Sam ile paylaştığında:

Bana bir teklifte bulunurdu. Beni oradan çıkarmasına karşılık oradaki ruhlara işkence edecektim. Her gün ona elinden geleni ardına koymamasını söyledim. 30 yıl boyunca söyledim ona. Ama artık dayanamadım Sammy. Yapamadım. Ve oradan çıktım. Çıktığım gibi ruhları parçalamaya başladım. Bir süre sonra kaç tanesini parçaladığımı unuttum bile. Onlara yaptığım şeyleri.

31. Ve son olarak, Gilmore Girls’de Emily Richard’a ondan önce ölmesine izin vermediğini söylediğinde:

Richard Gilmore, bu akşam bu hastanede çok fazla şey yaşanıyor olabilir ama senin ölümün bunlardan biri olmayacak. Sen öl diye evlenmedim seninle. Ve bu yaşanmayacak. Ne bu gece ne de uzun bir süreliğine. Aslında ben önden gitmeyi talep ediyorum. Anlaşıldı mı?

-Peki Emily, sen önden gidebilirsin.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP