Günlük burç yorumları (23 Ocak 2023) - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Günlük burç yorumları (23 Ocak 2023)
67 okunma

Günlük burç yorumları (23 Ocak 2023)

ABONE OL
Ocak 22, 2023 23:24
Günlük burç yorumları (23 Ocak 2023)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ay saat 13.19 ile 20.35 arasında boşlukta olacak. Bugünü özellikle öğleden sonrasını kişisel bakıma ayırabilirsiniz.

MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com

KOÇ

İçinizdeki metanet, bugün işinizde bazı yeni girişimler başlatmanızı sağlayabilir. O nedenle bugün sakin düşünün, doğru karar verin.

BOĞA

Çevrenizdekiler yakında size iş konusunda büyümeyi hızlandıracak önemli yardımlarda bulunabilir. Fırsatları takip edin.

İKİZLER 

Bir aile üyenizle başa çıkmak için sahip olduğunuz tüm nezaket ve diplomasiye dibine kadar ihtiyacınız olacak gibi görünüyor. Sabırlı olun!

YENGEÇ 

Mutlu düşünceler düşünerek olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz. Özellikle sağlıkla ilgili konularda kesinlikle moral bozukluğu yaşamayın.

ASLAN 

Bugün korkularınızın biraz üstüne gitmeye ne dersiniz? Hayattan kaçtığınız mevzularınızı acele etmeden tek tek ele alın derim.

BAŞAK 

Daha fazla görev nedeniyle işiniz daha yoğun hale gelebilir bugün. İş arkadaşlarınızdan kötü niyetli olanlara fırsat vermeyin, çalışın.

TERAZİ

Gayrimenkul konularında önünüze gelecek olan fırsatları çok iyi görmeye bakın. Değeri az olan bir yerden büyük paralar kazanabilirsiniz.

AKREP 

Yatırım konusunu bir profesyonelle tartışmak iyi bir fikir olacaktır. Çünkü yapacağınız küçük bir yanlışlık koca bir yılınıza mal olabilir.

YAY 

Para en beklenmedik kaynaklardan gelebilir. Bir çalışma ortamında, inisiyatifi elden bırakmayıp sürdürmelisiniz. Çalışmaya devam edin.

OĞLAK 

Bugün aile büyüğünüzle vakit geçirmeyi tavsiye edebilirim. Bu hem sizin aklınızı açabilir. Hem de güçlü bir maneviyat kazandırabilir.

KOVA 

Eğer bir hastalıktan veya kazadan iyileşme durumundaysanız kayda değer bir ilerleme kaydedecek olduğunuzu anlayabilirsiniz.

BALIK 

Finansal kararlar almak, pazarlık yapmak ve müzakere etmek için mükemmel bir gün. En azından bankaya kadar yol boyunca gülerek çıkacaksınız.

KAYNAK : NTV

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP