Günlük burç yorumları (25 Ocak 2023) - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Günlük burç yorumları (25 Ocak 2023)
91 okunma

Günlük burç yorumları (25 Ocak 2023)

ABONE OL
Ocak 24, 2023 23:54
Günlük burç yorumları (25 Ocak 2023)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ay, saat 19.11 ile 21.47 arasında boşlukta olacak. Gün içinde dikkat gerektiren işleriniz varsa daha özenli olmaya bakın.

MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com

KOÇ 

Bugün, geride kaldığınız alanlar öne çıkacak. Hayatta ilerlemek için, bu zorluklarla başa çıkmakla daha meşgul olmalısınız. Tembellik yapmayın.

BOĞA 

Kariyerinizle ilgili bazı güzel haberler almayı bekleyebilirsiniz. Bugün olaylara olumlu baktığınız sürece kazanacaksınız.

İKİZLER

Bugün, bazı yaratıcı işler yapmak zorunda kalabilirsiniz. İçinizdeki sanatı ön plana çıkarmak için çaba sarf edeceksiniz gibi durmakta.

YENGEÇ 

Bugün anlamsız tartışmalara girmekten kaçınmanızı öneririm. Aşırı heyecanlanırsanız sabrınız sınanabilir.

ASLAN 

Yüksek enerji ve canlılık dereceniz, yeni bir iş kurmak istemenize neden olabilir. Ama bunu yapmadan biraz durup derin soluklar alın siz yine de.

BAŞAK

Bugün hem kişisel hem de profesyonel olarak maddi manevi en iyisine sahip olabilirsiniz. Yeter ki pozitif olun ve gülümseyin.

TERAZİ

Bugün ticaret dünyasında zamanın değerini anlayacaksınız gibi görünüyor. Umarım zamandan ve paradan bir şey kaybetmezsiniz.

AKREP 

Bugün daha yaratıcı olabilirsiniz ve bu yaratıcılığı işte veya evde sosyal konumunuzu yükseltmek için kullanabilirsiniz.

YAY

Bugün borsa spekülasyonlarından kaçınmak daha iyidir, çünkü şansınızın karşılığını alma olasılığı düşük. Dikkat, çok para kaybedebilirsiniz.

OĞLAK 

Şu sıralar para biriktirmek listenizin başında olabilir. Ama bunun için öncelikle gereksiz harcamalardan kurtulmanız gerekmekte.

KOVA 

Olayları gelişigüzel bir şekilde yürütmenin ne kadar tehlikeli olduğunu anlayacaksınız gibi görünmekte. O nedenle akıllı davranın çevrenize.

BALIK 

Bugün, ruhsal eğiliminiz ve inancınız güçlenirken, aile ve arkadaşlar arka planda kalıyor olabilir. Ne olursa olsun dengeli davranmaya gayret edin.

KAYNAK : NTV

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP