X
Aşk Defterini Açtık: Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Aşk Defterini Açtık: Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

ABONE OL
Kasım 12, 2022 07:36
Aşk Defterini Açtık: Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kimi zaman kadınlar karşılarındaki erkeğin onlardan hoşlandıklarını kolay bir şekilde anlayabiliyor. Ancak bu durum erkekler için bir tık daha zor. Çünkü bildiğiniz gibi her kadın gizemli bir kutu gibi. Biz de size yardımcı olmak istedik ve kadınların karşılarındaki erkeklerden hoşlandıkları zaman neler yaptığını araştırdık. Hadi, gelin birlikte bakalım!

Eğer bir kadın sizden hoşlanıyorsa sizin bakışlarını yakaladığı zaman bu bakışlara karşılık verir ve bakışmanın devam etmesini sağlar.

Oturduğu yerde size dönük şekilde oturmuyorsa küçük hamleler ile size dönmesi de hoşlanma belirtisi.

Eğer daha önceden gelen bir samimiyetiniz yoksa ve karşınızdaki kadın size sık sık temas etmeye çalışıyor ise bu da kadınların hoşlanma belirtilerinden bir tanesi.

Hoşlanan kadınların sıklıkla yaptıkları hareketlerden bir tanesi de bir şeyler anlatmaya çalışırken el, kol ve mimiklerini çok sık kullanmalarıdır.

Eğer karşınızdaki kadın sizin sık sık kullandığınız kelimeleri ya da sık sık yaptığınız mimikleri taklit ediyorsa bu durum sizden hoşlandığına işaret eder.

Kadınlar, hoşlandıkları kişiler ile konuşurken gövdelerini hafif şekilde öne eğerler. Eğer sizin karşınızdaki kadın da sizinle konuşurken bu hareketi yapıyorsa sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz.

Bir diğer ve en büyük belirtilerden bir tanesi de kadınların hoşlandıkları kişiler ile iletişim kurarken ellerini sık sık saçlarına götürmeleri ve saçları ile oynamalarıdır.

Eğer bir kadın sizden hoşlanıyorsa size o kadar çok soru sorar ki neye uğradığınızı şaşırırsınız. İster ikiniz başbaşa isterseniz de bir grup içerisinde olun hiç fark etmez. Sadece sizi hedef alır ve öğrenmek istediği soruları teker teker sıralar.

Kadınlar hoşlandıkları erkeklerin karşısında sohbet başlatabilmek için çok alakasız şeyler de sorabilirler. Örneğin ses yüksek değil mi, saat kaç oldu ya da saçımda bir şey var mı gibi.

Kadınlar, sizden hoşlanıyor ise yaptığınız espriye gülerken size temas etmek ister. Bu temas sırtınıza ya da omzunuza dokunma şeklinde olabilir.

Hoşlanan kadınlar siz bir fikir belirttiğinizde size katılırlar. Bunun amacı ise ortak noktalara ve fikirlere sahip olduğunuzu hissettirmektir.

Kadınların sizden hoşlandıklarını gösteren en temel belirtilerden biri de konuyu bir şekilde sevgilinizin olup olmadığını öğrenmeye getirmektir. Bu çeşitli yollarla olabilir ama en basiti kız arkadaşın burada olduğunu iliyor mu gibi cümlelerdir.

Eğer bir mekandaysanız ve kadının sizden önce çıkması gerekiyorsa sizi bulur ve mutlaka gitmesi gerektiğini söyler. Burada ise iş biraz da size düşüyor tabii. Güle güle demek de bir tercih yeniden görüşürüz deyip yol yapmak da…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP