X
Düzenli Olarak Cinsel İlişkiye Girmeleri İçin Karısına Kural Listesi Veren Adam Eleştirilerin Odağında!

Düzenli Olarak Cinsel İlişkiye Girmeleri İçin Karısına Kural Listesi Veren Adam Eleştirilerin Odağında!

ABONE OL
Kasım 12, 2022 15:29
Düzenli Olarak Cinsel İlişkiye Girmeleri İçin Karısına Kural Listesi Veren Adam Eleştirilerin Odağında!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ünlü bir internet sitesinde eşinin cinsel ilişkiye girmeleri için kendisine bazı kurallar şart koştuğunu anlatan kadının paylaşımı viral oldu… Bakalım bu kurallar hakkında siz ne düşüneceksiniz? 👇

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/love-sex/…

Dünya çapında kadınların ve özellikle annelerin sıklıkla kullandığı bir internet platformu olan Mumsnet’te geçtiğimiz günlerde bir kullanıcının paylaşımı viral oldu.

Anonim bir kadın yaptığı paylaşımda ilk olarak eşinin cinsel hayatlarında erekte olmakta zorlandığını ve bu yüzden kendisini yeterince efor sarf etmemekle suçladığını öne sürdü…

Bunun ardından kendisine bir de “yapılacaklar listesi” verdiğini söylüyor! Eşinin listesindeki maddeler şu şekilde;

  • Cinsel birliktelik önce mutlaka yıkanmak

  • Birliktelikten önce ‘biraz’ makyaj yapmak 

  • Cinsel organındaki tüyleri tıraş etmek 

  • Saçlarının çok dağınık durmaması

Bu listeyi paylaşarak “Dürüst olmak gerekirse bu maddeleri yapmak zorunda bırakılmanın doğru olmadığını düşünüyorum ancak cinselliğin fiziksel çekimle ilgil olduğunun farkındayım” diye eklemiş dertli kadın.

Eşini eleştirmek istemediğini, sadece bu durumun normal olup olmadığını insanlardan duymak istediğini belirtiyor kendisi.

“Bebek sahibi olmaya çalışıyoruz ancak bu kurallar beni çok yoruyor ve uğraşmak istemiyorum. Sadece merak ediyorum, insanlar cinsellik için bu kadar uğraşa giriyor mu? Benden bunları istemesi normal mi?”

Anonim kadının paylaşımı internet sitesinde kısa sürede büyük kitlelere ulaştı ancak kendisine gelen yorumların çoğu, eşinin bu listesini eleştirdi.

Örneğin bir yorum “Çocuk sahibi olmadan önce bile cinsel hayatınız konusunda bu kadar sert davranıyor, ben olsaydım bu adamla çocuk yapmazdım. Cinsel hayatınızın pek uzun süreceğini sanmıyorum” diyerek sert bir eleştiri yaptı kadının eşine.

Kadın kullanıcıyla empati yaparak “Ben olsaydım bunları kabul etmezdim” yorumu yapan kişiler de, eşinin aslında içten içe kendisini öz güvensiz hissettiği için bu kadar sert kurallar koyduğu öne sürenler de oldu tabii.

Ancak insanların genel olarak hemfikir olduğu konu, cinsel ilişki öncesi banyo yapmanın ve temiz olmanın aslında çok basit ve gerekli bir görgü kuralı olmasıydı.

Özellikle birliktelik yaşarken tek kişinin kirli olması düşüncesinin pek hoş olmadığını savunuldu.

Peki siz ne düşünüyorsunuz bu kurallar hakkında? Haydi yorumlara!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP