Hayatında Büyük Zorluklar Yaşamış Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Mars Burcunun Yay Olduğunun 9 İşareti - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Hayatında Büyük Zorluklar Yaşamış Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı’nın Mars Burcunun Yay Olduğunun 9 İşareti
22 okunma

Hayatında Büyük Zorluklar Yaşamış Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı’nın Mars Burcunun Yay Olduğunun 9 İşareti

ABONE OL
Kasım 13, 2022 15:35
Hayatında Büyük Zorluklar Yaşamış Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı’nın Mars Burcunun Yay Olduğunun 9 İşareti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Survivor ve MasterChef gibi ekranların en çok sevilen programlarının yapımcısı olan Acun Ilıcalı’yı tanımayanınız yoktur. O hem başarıları hem de özel hayatında yaşadıkları ile sık sık gündeme geliyor. TV8 kanalının da sahibi olan Ilıcalı, en son Exxen dijital platformunu kurduğunu ve Hull City’i satın aldığını açıklamıştı. Büyük bir servete sahip olan ünlü televizyoncunun bugünlere gelirken yaşadığı zorluklar da çok konuşulmuştu. 

Ancak o hiç yılmadan ismini tüm Türkiye’ye duyurdu. Tıpkı bir Mars Yay gibi.. Ilıcalı’nın doğum haritasını inceledik ve onun tüm zorluklara direnen savaşçı bazı özelliklerini derledik.

9. Mucizelere inanan bir yapısı vardır.

Ilıcalı’nın hayat hikayesi bilinenin aksine oldukça hüzünlüdür. Yaşama henüz atıldığı yıllarda annesi İlknur ve babası Ergün Ilıcalı’yı bir trafik kazasında kaybeden Ilıcalı’nın kızı o kazadan mucizevi bir şekilde kurtulmuştur. Vefat haberinin ardından depresyona giren Ilıcalı, bir motosiklet kazası geçirmiş ve bu kazada da yakın arkadaşını kaybetmiştir.

8. Asla pes etmeden yoluna devam etmeyi iyi bilir.

Ilıcalı, tüm bu yaşadıklarına karşın bir süre duygusal ve maddi durumu kötüye gitse de karşısına çıkan güzel bir fırsat ile medya kariyerine başlamıştır. Ünlü televizyoncu, o dönem kızına ve işine sıkı sıkıya sarılmıştır. Mars burcu Yay olan kişiler Jüpiter’in şans enerjisi ile hiç tahmin etmediği anlarda güzel haberler almaya meyillidir. Görüyoruz ki o dönem sanki Ilıcalı’yı koruyan melekler varmış.

7. Vizyon sahibidir.

Yay burçları hayata inançları tam ve çoğunlukla umutlu kişilerdir. Ilıcalı’nın doğum haritasındaki Mars Yay’da onu inançlı birisi yapmıştır. Ancak Yayların hayalperest olmadıklarını geleceği iyi planlayan ve ileri görüşlü kişiler olduğunu unutmamak gerekir. Ilıcalı da işinde vizyon sahibi birisi olarak doğru adımlar atmıştır.

6. Ailesine çok düşkündür.

Ilıcalı’nın kızları ile arasındaki güzel bağa hepimiz sosyal medya ve televizyondan şahit oluyoruz. O geniş ve her şeye rağmen mutlu bir aileye sahip. Her ne yaşarsa yaşasın ailesine karşı anlayışlı ve sıcak bir yapısı olabilir. Özellikle çocuklarına çok bağlı ve iyi bir baba olduğunu atlamamak gerekir.

5. Aşka aşık bir Mars Yay erkeği…

Ilıcalı kariyerindeki başarısı kadar özel hayatı ile de çok konuşulan ünlüler arasında yer alıyor. Özellikle aşk ilişkileri magazin gündemini epey meşgul ediyor. Kendisi flört etmeyi, gezmeyi ve eğlenmeyi seven bir Mars Yay erkeği daha ne olsun!

4. Güçlü bir iletişim becerisine sahiptir.

Ünlü televizyoncu medya dünyasının sayılı isimlerindendir. Ilıcalı’nın iletişim yeteneğine diyecek yok, üstelik Güneş burcu da İkizler’de… Medya, konuşma ve yazma ile ilgili tüm işlerde Yay burcunun da etkisi ile önemli başarılara imza atabileceği aslında çok açıkmış!

3. Onu tembellik yaparken görmek çok zordur.

Mars Yay’ların hem gezmeyi çok sevdiğinden hem de yurt dışı konularında şanslı olacağından pek yerinde durdukları görülmez. Ilcalı’nın da sık sık yurt dışına çıkması, orada iş yapması ve Hull City ile de artık kesin bir bağının olması bunu destekliyor.

2. Savaşçı ruhludur.

Mars burcu aynı zamanda bizim zorluklarla mücadele şeklimizi gösterir. Yay burcu Mars’ta zararlı konumda değildir. Ateş elementi hızlı ve heyecanlı hareket etmesine neden olur. Ilıcalı her durum karşısında pratik bir çözüm üretebilecek birisi olabilir.

1. Dostlarına çok bağlıdır.

Arkadaş çevresi çok geniş olan Mars Yay burcu, dostlarına içtenlikle bağlı olur. Onların her zor durumunda yanlarında olmak ister. Keyifli her anını paylaşmak ister. Ilıcalı’da dostları ile bağı çok kuvvetli birisidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP