X
Sözleriyle Dayak Yemekten Beter Eden Koç Burcu Kadınının Toksik Özellikleri Nelerdir?

Sözleriyle Dayak Yemekten Beter Eden Koç Burcu Kadınının Toksik Özellikleri Nelerdir?

ABONE OL
Kasım 13, 2022 06:42
Sözleriyle Dayak Yemekten Beter Eden Koç Burcu Kadınının Toksik Özellikleri Nelerdir?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Genelde burçların erkeklerinin olumsuz özellikleri konuşulur. Biraz da burçların kadınlarından bahsedelim. Koç burcu kadınının toksik özellikleri nelermiş, buyurun birlikte bir bakalım…

10. Eli de dili de çok ağırdır.

Koç burcu kadınlarının en belirgin özelliği öfkesidir. Ani öfke patlamalarına ve sinir krizlerine çok açıktır. Çok çabuk sinirlenir. Öfkesini kontrol edemeyebilir, bu yüzden karşısındakini kırabilir. Sözleri tokat gibidir, fiziksel anlamda da tuhaf bir güçleri vardır. Kavga ve kaos onların diğer adı gibidir.

9. Ne zaman ne yapacağı belli olmaz.

Koç burcu kadınları Ateş grubu bir burç oldukları için ani duygu değişimlerine çok açıktır. Sevgisi ve tutkularını yoğun yaşar. Dengesizdir, denemez ama ayarı yoktur. Mutlu mesut sohbet ederken aniden bir sözünüze takılıp kavga çıkarabilir, durduk yere bağırıp, çağırıp, yıkıp, döker.

8. Kim olursa olsun kolayca silip atabilir. Sosyal medyanın “engelleme” özelliğini en çok kullanan burçtur.

Hayatındaki hiç kimseye öyle aşırı bağlanmaz. Ailesi ile bile belli sınırları vardır. İnsan ilişkilerinde keskin ve nettir. Onun belirlediği çizgiyi aşarsanız size haddinizi bildirir. Ve bir daha asla yüzünüze bakmaz. Çat, diye engelleyiverir, gördüğü yerde tanımamazlıktan gelir.

7. Bir kez diline düşerseniz yandınız…

Bir hatanızı yakaladılarsa yıllarca unutmazlar. Tilki gibi kurnazdırlar, sakince bekleyip en can alıcı yerde laf sokarlar. Siz çoktan yaptığınızı unutmuşsunuzdur bile…

6. Birine sinir olursa onu görmezden gelmeyi en iyi başaran burçtur.

Birini görmezden gelmek, o hiç yokmuş ya da olmamış gibi davranmak en acı verici intikamdır, derler. Koç burcu kadınlarına eğer yanlış yaptıysanız sizden intikam almak için çok basit ve en acı veren yöntemi seçerler: Görmezden gelmek. Ama öyle bir yokmuşsunuz gibi davranırlar ki kendinizi ‘hiçmiş’ gibi hissedersiniz.

5. Asla fark ettirmeden manipüle etmeyi başarırlar.

Kendi istekleri ve beklentileri doğrultusunda birini şekillendirmek onlar için hiç de zor değildir. İnsanları iyi analiz etmek doğuştan gelen yetenekleridir. Sizin en zayıf noktanızı görürler ve rahatlıkla ona oynayabilirler. Özellikle onlara ya da birisine yanlış yapan insanlara karşı adalet duyguları sınır tanımaz hale getirebilir.

4. Sabırsızlığı ile burnunuzdan getirir.

Arada kalmak veya beklemek hiç ona göre değildir. Mars’ın yönettiği bir burç olan Koçlar daima harekete geçme enerjisinde oldukları için mıymıy insanlardan hiç hoşlanmazlar. Bir yere gidilecekse hemen hazırlanmanızı, bir söz verdiyseniz de hemen yerine getirmenizi beklerler.

3. Egosuyla adeta karşısındakini ezer geçer.

Ego konusunda aşırı eğitimsiz olan Koç burcu kadınları özgüvensiz gördükleri kişileri ezmekten adeta zevk alırlar. Sanki kendileri çok matah birisiymiş, gibi davranmayı, rol yapmayı iyi becerirler. Bir Koç burcu kadını sizinle ego savaşına girmez, tek hamlede ezer geçer. Aylarca o anı unutamazsınız, kişide travma yaratacak ağır sözler kullanır.

2. Aşk ile kavgayı karıştırırlar.

Koç burcu kadınlarının gergin sinir seviyesi özel hayatına da yansır. Mesela sık sık sevgili değiştirirler, asla doğru kişi olduğundan emin olamazlar. Çünkü onlar aşkın içinde kaos ararlar. Gerektiğinde kavga etmekten adeta haz alırlar. İlişki onlar için tartışmak gibi bir şeydir. Fikir çatışmasının olmadığı yerde geliştiklerini düşünemezler.

1. Hep onlar haklıdır…

Koç burcu kadınına laf anlatamazsınız, boşuna kendinizi yormayın. Bir kez inat ettiyse artık sonrası fikir alış verişi değil kavgaya dönüşür. Kendi sözünün üstüne söz söylenmesinden asla hoşnut olmaz. Bir de üstüne kavga çıkarır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP