X
Wakanda Forever! 2006’dan Günümüze Oyunlarda Black Panther

Wakanda Forever! 2006’dan Günümüze Oyunlarda Black Panther

ABONE OL
Kasım 12, 2022 18:23
Wakanda Forever! 2006’dan Günümüze Oyunlarda Black Panther
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hazır yeni film Wakanda Forever da çıkmışken geçmişten günümüze hangi oyunlarda Black Panther‘ı gördüğümüz hiç merak ettiniz mi? Sizi listemize alalım!

1. Marvel: Ultimate Alliance (2006)

Black Panther’i tam anlamıyla kontrol edebildiğimiz ilk yapım olan Marvel: Ultimate Alliance, bizlere çoğu Marvel karakterini kontrol edebilme imkanı tanıyordu. Serinin 2. ve 3. oyunlarında da Black Panther’ı yönetmeniz mümkün.

2. Marvel Super Hero Squad Online (2011)

Sevimli Marvel karakterleri ile online bir şekilde görevler yaptığınız ve arkadaşlarınız ile beraber oynayabildiğiniz Marvel Super Hero Squad Online, içerisinde birçok Marvel karakterini kontrol edebilmenizi sağlıyordu. Bunlardan birisi de elbette Black Panther.

3. Marvel Heroes Omega (2013)

Bir dönemin popüler oyunlarından birisi olan Marvel Heroes Omega içerisinde Black Panther dahil birçok Marvel karakterini kontrol edebiliyorduk. Oyun maalesef artık kapalı.

4. Lego Marvel Super Heroes (2013)

Popüler Lego oyunlarından birisi olan Lego Marvel Super Heroes, dönemin en çok sevilen Lego oyunlarından birisiydi. Neredeyse tüm Marvel karakterlerini kontrol edebildiğimiz ve kendine has mizahıyla 7’den 70’e herkesi eğlendiren yapımda elbette Black Panther de vardı.

5. Disney Infinity (2015)

Ufak bir güncelleme ile oyuna eklenen Black Panther, Wakanda’ya konuk oluyordu ve burada çeşitli düşmanların icabına bakıyorduk. Disney Infinity hem karakter figürleri hem de oyunuyla bir hayli seviliyordu.

6. LEGO Marvel’s Avengers (2016)

2016 senesinde çıkan LEGO Marvel’s Avengers, içerisinde yine birçok Marvel karakterini barındırıyordu. Özellikle MCU evrenine dahil olan karakterleri oyun içinde sıkça görüyorduk. Black Panther’de bunlardan bir tanesiydi elbette. Aynı zamanda serinin 2. oyununda da karakteri kontrol etme fırsatımız oluyordu.

7. Marvel vs. Capcom: Infinite (2017)

Hala sıkça oynanan dövüş oyunlarından birisi olan Marvel vs. Capcom: Infinite, pek çok Capcom ve Marvel karakterini kapıştırma imkanı sunuyor. Black Panther de kendi özel yetenekleri ve güçleriyle oynanması eğlenceli karakterlerden birisi konumunda.

8. Marvel’s Avengers (2020)

Pek olumlu eleştiriler almayan Marvel’s Avengers, büyük güncellemeler getirerek oyunu popüler tutmaya çalışıyor. Black Panther ise ek paket ile gelen ve tamamen özgün bir hikayeyi anlatan karakter olarak oyun içerisinde karşımıza çıkmıştı.

9. Black Panther ve Captain America (?)

Daha yeni duyurulan bir Marvel oyunu karşımızda. İçerisinde Black Panther ve Captain America’yı kontrol edeceğimiz ve iki farklı hikayeyi dinleyeceğimiz bir temel barındıracak. Çıkış tarihi ise henüz belli değil.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP