X
Bekir Bozdağ, İstiklal Caddesi’ndeki Patlamanın Detaylarını Paylaştı

Bekir Bozdağ, İstiklal Caddesi’ndeki Patlamanın Detaylarını Paylaştı

ABONE OL
Kasım 13, 2022 22:30
Bekir Bozdağ, İstiklal Caddesi’ndeki Patlamanın Detaylarını Paylaştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İstiklal Caddesi’nde gerçekleşen patlamayla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

Bekir Bozdağ: “Bir kadın bankta 45 dakika kadar oturuyor, kalktıktan bir süre sonra patlama oluyor”

Patlamanın detaylarını paylaşan Bakan Bozdağ, ‘Bir kadın bankta 45 dakika kadar oturuyor, kalktıktan bir süre sonra patlama oluyor.’ dedi. Ayrıca Bakan Bozdağ, vatandaşlara çağrıda bulunarak provokatif haberlere itibar etmemelerini söyledi.

İşte Bekir Bozdağ’ın açıklamaları:

“Bir kadın bankta 45 dakika kadar oturuyor, kalktıktan bir süre sonra Patlama oluyor. Pek çok provokatif haberler dolaşıyor. Asılsız yönlendirme amaçlı haberlere itibar etmemelerinin faydası vardır. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Bu olayı yapanların elbette hesabı var. Türkiye’nin güvenilirliğini, huzurunu kaçırmak, birliğimize yönelik bir saldırıdır.”

“Özel seçilmiş bir bölge. Yabancılar var dünyaya mesaj vermek istemiş olabilirler”

“Özel seçilmiş bir bölge. Yabancılar var dünyaya mesaj vermek istemiş olabilirler. Türkiye güçlü bir devlet. Her defasında milletin gücünü arkasına almış 20 yıllık güçlü bir irade var Türkiye’de. Türkiye artık terörle mücadelesini sınırların dışında da sürdüren bir ülkedir. Türkiye’nin gidişatına sekte vurmak mümkün değil. Merzin Mezitli ilçesinde polis evine yapılan bir saldırı oldu. Teröristler hemen tespit edildi ve arkasında kimlerin olduğu ortaya çıktı.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP