X
Binali Yıldırım’ın 4 Yıl Önce Yaptığı Paylaşım Yeniden Gündemde

Binali Yıldırım’ın 4 Yıl Önce Yaptığı Paylaşım Yeniden Gündemde

ABONE OL
Kasım 15, 2022 01:18
Binali Yıldırım’ın 4 Yıl Önce Yaptığı Paylaşım Yeniden Gündemde
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın 2018 yılında yaptığı paylaşım, İstiklal Caddesi’ndeki saldırının ardından yeniden gündeme geldi. Paylaşımı alıntılayan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, ‘Türkçesi: Teröristleri Türkiye’de Türk Milleti’nin parası İle besliyor ve ülkemizin başına bela ediyoruz.’ ifadelerini kullandı.

Özdağ: ‘Avrupa rahat etsin. Türkler bizi ilgilendirmiyor’

İstiklal Caddesi’nde dün yaşanan terör saldırısını gerçekleştiren zanlının yabancı uyruklu olduğu bilgisi açıklandıktan sonra sosyal medya hesabından paylaşım yapan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın 2018 yılında yapmış olduğu paylaşımı yeniden kamuoyunun gündemine taşıdı.

‘Terör örgütlerinin Avrupa’ya yayılmasının önüne geçiyoruz’

Binali Yıldırım’ın 15.02.2018 tarihinde attığı tweet şu şekilde: 

‘3,5 milyon mülteciyi ağırlıyor, her türlü ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve onların Avrupa’ya gelmesinin bir anlamda önüne geçiyoruz. Bunu yaparken terör örgütlerinin Avrupa’ya yayılmasının da önüne geçiyoruz’

Özdağ, paylaşımı alıntıladı

Yıldırım’ın Tweetini alıntılayan Özdağ, ‘__Türkçesi: Teröristleri Türkiye’de Türk Milleti’nin parası İle besliyor ve ülkemizin başına bela ediyoruz. Avrupa rahat etsin, Türkler bizi ilgilendirmiyor.’ ifadelerini kullandı.

Paylaşıma sosyal medya kullanıcılarından gelen tepkiler şu şekilde

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP