Kripto Para Borsası FTX’in Yöneticisi: “Üzgünüm, Her Şeyi Batırdım” - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Kripto Para Borsası FTX’in Yöneticisi: “Üzgünüm, Her Şeyi Batırdım”
16 okunma

Kripto Para Borsası FTX’in Yöneticisi: “Üzgünüm, Her Şeyi Batırdım”

ABONE OL
Kasım 11, 2022 04:06
Kripto Para Borsası FTX’in Yöneticisi: “Üzgünüm, Her Şeyi Batırdım”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kripto para borsası FTX’in ABD sitesinde işlemlerin birkaç gün içinde durdurulabileceği bildirildi. FTX’in Üst Yöneticisi Sam Bankman-Fried, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, şirketin yaşadığı likidite krizine ilişkin, “Üzgünüm. Her şeyi batırdım” dedi.

“FTX ABD’de işlem birkaç gün içinde durdurulabilir”

Sitede yer alan duyuruda, “FTX ABD’de işlem birkaç gün içinde durdurulabilir. Lütfen kapatmak istediğiniz pozisyonları kapatın. Para çekme işlemleri açık kalacak.” uyarısı yer aldı. Söz konusu uyarı, FTX’in likidite krizi yaşadığı bir dönemde geldi.

FTX’in yöneticisi: “Üzgünüm. Her şeyi batırdım”

Öte yandan, FTX’in Üst Yöneticisi Sam Bankman-Fried, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, şirketin yaşadığı likidite krizine ilişkin, “Üzgünüm. Her şeyi batırdım, daha iyisini yapmalıydım.” ifadesini kullandı.

“Elimizden gelen her şeyi yapacağız ama…”

Gelişmelere ilişkin daha sık ve şeffaf iletişim kurması gerektiğini belirten Bankman-Fried, şu anda bir numaralı önceliğinin kullanıcılar için doğrusunu yapmak olduğunu vurguladı. Bankman-Fried, likiditeyi artırmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ancak başarılı olacaklarına dair bir söz veremeyeceğini kaydetti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP