X
Pencereden Düşen Köpeğini Son Anda Havada Yakaladı!

Pencereden Düşen Köpeğini Son Anda Havada Yakaladı!

ABONE OL
Kasım 13, 2022 13:17
Pencereden Düşen Köpeğini Son Anda Havada Yakaladı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Büyükçekmece’de veterinerden kedisini almak için evden çıkan kadın, balkona çıkan yavru köpeğini yere düşmek üzereyken havada yakaladı. Yaşanan o anlar güvenlik yansıdı.

Komşusunun uyarısıyla camdaki köpeği farketti

Olay, Ekinoba Mahallesi’nde bir sitede meydana geldi. Veterinerden gelen kedisini teslim almak için aşağıya inen kadının Pekinez cinsi Lia isimli yavru köpeği cama çıktı. Komşusunun uyarısı ile camda köpeğini gören Betül Şen isimli kadın, kısa süreli paniğin ardından birinci kat camından aşağıya düşen köpeğini havada yakaladı. Refleks ile köpeği havada yakalayan Şen, hayvanın sakatlanmasını önledi. Yaşanan o anlar sitenin güvenlik kamerasına yansıdı.

İşte o anlar

“Köpeğin ayağının kaydığını gördüm ve bir adım atarak havada kaptım”

O anları anlatan Betül Şen, şunları söyledi: “Camları kapamayı unutmuştum. O benim hatamdır. Aşağı indikten sonra köşeyi döneceğim sırada komşum seslendi. ‘Betül Hanım, köpeğiniz camın kenarına çıkmış’ dedi. Arkamı döndüğümde köpeğin, balkonun köşesine kadar geldiğini gördüm. Ne yapacağımı şaşırdım ve çok heyecanlandım. Köpeğin ayağının kaydığını gördüm ve bir adım atarak havada kaptım. Düşseydi kesinlikle zarar görürdü. Kedi olsaydı bir şekilde kurtulurdu ama köpeğin bir yerine zarar gelirdi”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP