Aave, Coinbase’in Base’ine Genişlemeyi Pahalandırıyor - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Aave, Coinbase’in Base’ine Genişlemeyi Pahalandırıyor
5 okunma

Aave, Coinbase’in Base’ine Genişlemeyi Pahalandırıyor

ABONE OL
Mayıs 24, 2023 21:25
Aave, Coinbase’in Base’ine Genişlemeyi Pahalandırıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL


Aave, Coinbase tarafından desteklenen bir Layer-2 Blockchain tahlili olan Base ağına dağıtma teklifini düşünüyor.

Coinbase, Base ile birlikte iş birliklerini genişletmeyi hedeflerken, Aave tarafından durum ile alakalı bir güncelleme geldi. Aave, Layer-2 Blockchain’i olan Base’e genişlemeyi değerlendirdiğini bildirdi.

Coinbase’in Base’i için Aave’den Atılım Gelebilir

Flipside Crypto, birinci topluluk geri bildirimi için “nabız kontrolü” evresinde kalan teklifi sundu. Kripto kredi verme projesi Aave’nin yönetici forumu, Coinbase tarafından desteklenen Layer-2 Blockchain olan Base’de sürüm 3’ün önerilen uygulamasını pahalandırıyor.

Aave’nin topluluğun nabzını ölçmek için sunduğu teklif, tıpkı vakitte Aave’ye delege ve katkıda bulunan analitik firması Flipside Crypto’da bir protokol uzmanı olan Francis Gowen tarafından yapıldı. Şu anda, Aave topluluk üyelerinin geri bildirim sağlayabildiği birinci “sıcaklık kontrolü” basamağından geçmektedir.

Teklifte Gowen, Base’de devreye alınması planlanan varlıklar için önerilen risk parametrelerini topluluğa özetledi. Mevcut evre kâfi ön takviye oyu alırsa, teklif daha fazla tartışma ve risk parametresi değerlendirmeleri için bir sonraki etaba geçecek. Şayet teklif başarılı olursa, konuşlandırmanın önünü açan son bir zincirleme oylamaya ilerleyecektir.

Aave,Coinbase

Altcoin

KAYNAK:Coinkolik

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP