Florida Valisi, Bitcoin’i Müdafaaya Kelam Verdi! - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Florida Valisi, Bitcoin’i Müdafaaya Kelam Verdi!
4 okunma

Florida Valisi, Bitcoin’i Müdafaaya Kelam Verdi!

ABONE OL
Mayıs 25, 2023 07:27
Florida Valisi, Bitcoin’i Müdafaaya Kelam Verdi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL


Florida’nın şu anki valisi Ron DeSantis, 2024 ABD başkanlığı için teklifini duyurarak kripto paralar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ron DeSantis, Elon Musk ile gerçekleştirdiği Twitter konuşmasında 2024 ABD başkanlığı için teklifini duyurdu. Ayrıyeten Bitcoin (BTC) ve öbür kripto paralara yönelik maksimalist bir duruş sergileyen DeSantis, yatırımcıların takdirini topladı. 2024 ABD başkanlığını hedeflediğini vurgulayan DeSantis, bilhassa de Bitcoin’i koruyacağına kelam verdi.Twitter patronu Elon Musk, 24 Mayıs’ta risk sermayedarı David Sacks’in moderatörlüğünü yaptığı Twitter yayınında, DeSantis’e ve yaklaşık 520.000 canlı dinleyiciye katılmıştı. DeSantis’in yayındaki telaffuzları ortasında en çok kripto konusu dikkat çekti.

Ron DeSantis’ten Çarpıcı Açıklamalar

DeSantis, Elon Musk’ın da dahil olduğu konuşma programında görüşlerini belirtti;

“Başkan olarak, Bitcoin üzere şeyler yapma yeteneğini koruyacağız. Bununla ilgili riskler var, lakin kripto para ünitesiyle ilgilenen beşerler karmaşık kararlar verebiliyor. Bitcoin yapmak için her türlü hakkınız var. Washington’daki bu insanların bundan hoşlanmamalarının tek nedeni, onu denetim etmemeleridir.”

Hem başkanlık hemde Bitcoin ile ilgili niyetlerini söz eden DeSantis, kripto paralara müdafaacı yaklaşarak yatırımcıların dayanağını kazandı. Kripto bölümüne yönelik konuşmaların geçtiği bu Twitter yayını, sıradaki yayınlar ismine heyecan yarattı.

Bitcoin,BTC

Kripto Para

KAYNAK:Coinkolik

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP