Gate Group, Hong Kong’a Giriş Yaptı - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Gate Group, Hong Kong’a Giriş Yaptı
4 okunma

Gate Group, Hong Kong’a Giriş Yaptı

ABONE OL
Mayıs 24, 2023 23:31
Gate Group, Hong Kong’a Giriş Yaptı
0

BEĞENDİM

ABONE OL


Gate Group yatırımlarını artırarak Hong Kong’a yatırım yaptı.

Gate Group, Hong Kong’da yeni bir sanal varlık ticaret platformunu başlattı. 23 Mayıs itibariyle, kullanıcılar sanal varlıklarını yatırabilir, çekebilir ve spot ticaret faaliyetlerine katılabilecekler.

Gate Group, Hong Kong’ta Sanal Varlık Platformu Başlattı

Sanal varlık hizmetleri sağlayıcısı Gate Group, Gate.io kripto borsasının ardındaki şirket, Hong Kong’da en yeni sanal varlık ticaret platformunu tanıttı. GateHK isimli platform, 23 Mayıs’ta kayıt ve ticaret hizmetlerine başladı. Kullanıcılar artık çeşitli kripto para ünitelerini, sanal varlıkların spot ticaretini yapabilirken, tıpkı vakitte sanal varlıklarını da yatırabilir ve çekebilirler.

GateHK, perakende kullanıcılar ve profesyonel yatırımcılar için geniş bir ticaret hizmetleri yelpazesi sunmayı hedeflemektedir. Gate Group, Gate.HK’nin yeteneklerini genişletmeyi planlayarak kullanıcılara daha kapsamlı ticaret seçenekleri sunma emelindedir. Her yeni eser ve hizmet, Hong Kong’daki düzenleyici gerekliliklere uyumlu olacak ve kullanıcıların özel muhtaçlıklarını karşılayacak formda uyarlanacaktır.

Gateio, Şubat ayında Hong Kong’da bir varlık kurma planları açıklamıştı. Bu adım, mahallî idarenin 2023-24 bütçesinin bir modülü olarak Web3 teşebbüslerini desteklemek hedefiyle 50 milyon Hong Kong doları (6,4 milyon dolar) ayırmasının akabinde gerçekleşti.

Gate.io

Kripto Para

KAYNAK:Coinkolik

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP