Ripple Lideri Pay Alımı Hakkında Konuştu - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Ripple Lideri Pay Alımı Hakkında Konuştu
7 okunma

Ripple Lideri Pay Alımı Hakkında Konuştu

ABONE OL
Mayıs 25, 2023 21:33
Ripple Lideri Pay Alımı Hakkında Konuştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL


Ripple lideri, şirketin neden kripto borsası Bitstamp’ta pay satın aldığını açıkladı.

Ripple lideri, geçtiğimiz günlerde Bitstamp paylarını satın aldı. Şirketin lideri pay alımı hakkında açıklamalarda bulundu.

Ripple Lideri Pay Alımının Nedenini Paylaştı

Ripple kısa müddet evvel açıklanmayan bir meblağ karşılığında Bitstamp’ta bir pay satın aldı. Ripple lideri Monica Long, Bitstamp’taki pay alımının şirketin global varlığını büyütmesine ve ödemelerin ötesine geçmesine yardımcı olacağını söyledi.

Ripple lideri Monica Long, şirketin Avrupa kripto borsası Bitstamp’taki son pay alımının, şirketin milletlerarası varlığını ve ödemelerin ötesinde çeşitlendirmesini daha da artırmaya yardımcı olacağını söyledi.

Long, verdiği röportajda şu tabirleri kullandı:

“Ripple’ın güçlü bir bilançosu var ve global liderlik pozisyonumuzu daha da sağlamlaştırırken, işimizi ABD dışında ve ödemelerin ötesinde genişletmeye devam etmek için etkin olarak fırsatlar arıyoruz.”

Şirket, kripto teşebbüs sermayesi Pantera’dan Bitstamp’ta açıklanmayan bir meblağa pay satın aldı. Yılın birinci çeyreğinde mutabakat konusunda Pantera’ya danışmanlık yapan Galaxy Digital Holdings, bu ayın başlarında haberi açıkladı.

Şirketin pay alımı hakkında soru işaretlerini gidermek için Ripple lideri demeçleriyle topluluğu bilgiler verdi.

Kripto Para

KAYNAK:Coinkolik

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP