Tether CTO’sundan ABD’nin Borcuna Dair Yorum Yaptı - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Tether CTO’sundan ABD’nin Borcuna Dair Yorum Yaptı
8 okunma

Tether CTO’sundan ABD’nin Borcuna Dair Yorum Yaptı

ABONE OL
Mayıs 25, 2023 21:08
Tether CTO’sundan ABD’nin Borcuna Dair Yorum Yaptı
0

BEĞENDİM

ABONE OL


Tether CTO’su Paolo Ardoino, ABD borcunun temerrüde düşme mümkünlüğünün neden düşük olduğunu söz etti.

Tether CTO’su Ardoino, ABD borcu hakkında yorumlarda bulundu. En büyük stablecoin’in yaratıcısı olan şirket CTO’su açıklamalarını aktardı.

Tether CTO’su Paolo Ardoino ABD Borcu Hakkında Konuştu

Tether CTO’su Paolo Ardoino, ABD iktisadı için “felaket” sonuçları olacağı için potansiyel bir ABD temerrüde düşme mümkünlüğünün düşük olduğunu söyledi.

The Scoop podcast’inde konuşan Ardoino açıklamalarında şu sözleri kullandı:

 “Bence potansiyel ABD temerrüdüyle ilgili bu şey, bu ortada, olacağını sanmıyorum. Yani bu durum, ABD iktisadı için felaket olur. Sanırım herkes neler olup bittiğini ve ne olacağını izlemek için sıkı oturmak.”

Ardoino, likiditenin kuruduğu piyasada işleri sarsmak için hangi olayların katalizör olabileceğini tartıştı. Bitcoin 20.000 doların altından 27.000 dolara yükselirken, faiz oranları yükseldiği için genel olarak daha değişken yatırımlar için biraz daha az alan olduğunu belirtti. İnsanların daha kesin olan yüzde 5’lik bir randımana yöneldiğini de kelamlarına ekledi.

CTO açıklamalarına şöyle devam etti:

“Böylece, genel olarak, Tether‘in piyasa bedelinde büyümesine karşın, tüm stablecoin piyasasını bir toplam olarak görüyorsunuz, bence tüm vakitlerin en yüksek düzeylerinden %23 düştü zira sonunda beşerler kendi başlarına oturmayı tercih ediyor.” dolar ve bundan faiz kazanın ve böylelikle bu likiditeyi kripto pazarlarına fiilen yine yatırmak için daha az yer, daha az likidite bırakır.”

Tether (USDT)

Altcoin

KAYNAK:Coinkolik

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP