X
14 – 20 Kasım Haftasında Mutlaka Vaktinizi Ayırıp Gitmeniz Gereken Konser ve Etkinlikler

14 – 20 Kasım Haftasında Mutlaka Vaktinizi Ayırıp Gitmeniz Gereken Konser ve Etkinlikler

ABONE OL
Kasım 14, 2022 14:35
14 – 20 Kasım Haftasında Mutlaka Vaktinizi Ayırıp Gitmeniz Gereken Konser ve Etkinlikler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Her hafta olduğu gibi bu hafta da ‘bu hafta sonu nereye gitsem?’ içeriğimiz sizlerle! 14-20 Kasım haftasında Okan Bayülgen’in ‘Richard’ adlı tiyatro oyunu öne çıkarken, Selda Bağcan’dan Yaşar’a birbirinden muhteşem konserler olacak! İşte konsere mi gitsem yoksa tiyatroya mı diye düşünenlere bu haftanın en keyifli etkinlikleri…

14 Kasım – Sidikli Kasabası

nihanbora.files.wordpress.com

 • Zorlu PSM – Turkcell Platinum Sahnesi

Dünyanın kuraklıkla boğuştuğu bir dönemde ev tuvaletleri yasaklanmıştır; halkın tuvalete girmesi de özel bir şirket denetimiyle gerçekleşmektedir. Tuvalete girmek için parası olmayanlar ise Sidikli Kasabası’na gönderilmekte ve bir daha geri dönmemektedir. Bu tuhaf “sistem”e başkaldırının başlaması ise sadece bir aşk kıvılcımına bakar.

14 Kasım – Lesli Karavil

 • Zorlu PSM – Touche

2017’den beri stand up’a yepyeni bir soluk getiren Lesli Karavil, bir kadın gözüyle hayatın komedisini cesaretle bizlere sunarken, farklı bir bakış açısı getiriyor.

15 Kasım – Tartuffe

 • Müze Gazhane

Zengin bir ailenin evine danışman olarak yerleşerek türlü oyunlarla evin yönetimini yavaş yavaş ele geçirmeye çalışan sahtekâr sofu Tartuffe’ün, kendisinin ve ailenin başına açtığı işler mizahi bir dille anlatılıyor.

15 Kasım – Armağan Çağlayan ile Size Anlatacaklarım Var

 • 01 Burda PGM, Adana

“Size Anlatacaklarım Var” adını verdiği tek kişilik gösterisinde, 20 yıl önceki Türkiye ile günümüzdeki Türkiye arasındaki değişimleri, ünlü isimlerle başından geçen eğlenceli anılarını, YouTube çekimlerinde karşılaştığı hikayeleri seyirciyle buluşturuyor.

16 Kasım – Yaşar

 • Bostancı Gösteri Merkezi

Yaşar, en sevilen şarkıları ile 16 Kasım akşamı Bostancı Gösteri Merkezi’nde sizlerle…

16 Kasım – Sefo

 • İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryumu

Sefo, 16 Kasım akşamı İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryum  sahnesine konuk oluyor.

17 Kasım – Boğaziçi Komedi Kulübü: XL Açık Mikrofon

 • Muaf Kadıköy

Boğaziçi Komedi Kulübü, yeni nesil komedyenlerle deneyimli komedyenlerin bir sahnede buluştuğu standup gecelerine devam ediyor! Emre Öztürk’ün sunacağı X-Large Açık Mikrofon gecesinde setler 8’er dakika.

17 Kasım – Richard

 • Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi

2012 yılında İngiltere kralı III. Richard’ın kemikleri bir otoparkta bulunur. İskeletin adli tıp uzmanlarınca araştırılıp, kanıtlanması uzun bir zaman alacaktır. Tam o sıralarda küçük bir tiyatro topluluğu ise Shakespeare’in en önemli eserlerinden III. Richard oyununun provalarını yapmaktadır.

18 Kasım – Aldırma Gönül

 • Zorlu PSM – Turkcell Platinum Sahnesi

Sabahattin Ali’nin heyecanlarının, aşklarının, hüzünlerinin, hasretlerinin; kısaca hayatından kesitlerin sahnelendiği ve şiirlerinden bestelenmiş sevilen şarkılarının söylendiği “Aldırma Gönül”, Ferhat Göçer’in performansıyla 18 Kasım’da Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyircisiyle buluşuyor.

18 Kasım – Göksel

 • Dorock XL Venue Taksim

Göksel, Taksim Dorock XL Venue sahnesinde sizlerle.

19 Kasım – Selda Bağcan

 • İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryumu

Selda Bağcan, 19 Kasım akşamı İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryum sahnesine konuk oluyor.

19 Kasım – City Sounds Presents vol.1

 • Zorlu PSM – %100 Studio

Murat Uncuoğlu, Konuralp ve Ali Özel ile City Sounds Presents serisi ilk buluşmasını 19 Kasım akşamı Zorlu PSM %100 Studio’da gerçekleştiriyor!

20 Kasım – Kum Zambakları

 • Zorlu PSM – %100 Studio

“Kum Zambakları” insanlık tarihi boyunca çözülemeyen kadın erkek ilişkisini hem gerçek hem ironik hem de şiirsel boyutlarıyla ele alarak seyirciyi bir yolculuğa çıkarıyor.

20 Kasım – Anne

 • Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi

Oyun, birbirini tekrar eden sahnelerle bir ‘anne’nin modern eril aile yapılanmasında kayboluşunu, hayatının elinden kayıp gidişini ve bunu fark etmenin yarattığı psikolojik gerilimi bize tüm çıplaklığıyla aktarıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP