X
Aslı Enver ile Evlenen Berkin Gökbudak Kimdir? Berkin Gökbudak Ne İş Yapıyor?

Aslı Enver ile Evlenen Berkin Gökbudak Kimdir? Berkin Gökbudak Ne İş Yapıyor?

ABONE OL
Kasım 12, 2022 19:48
Aslı Enver ile Evlenen Berkin Gökbudak Kimdir? Berkin Gökbudak Ne İş Yapıyor?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oyunculuğuyla birçok insanın kalbine taht kuran isimlerden Aslı Enver, uzun zamandır birliktelik yaşadığı sevgilisi Berkin Gökbudak ile nikah masasına oturdu. Aile arasında kıyılan nikahtan paylaşılan kareler ise magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü oyuncunun evlilik haberinin ardından Berkin Gökbudak’ın hayatı merak konusu oldu. Peki Berkin Gökbudak kimdir, hangi okuldan mezun? Berkin Gökbudak ne iş yapıyor?

İşte konu hakkındaki tüm detaylar…

Rol aldığı yapımlarla milyonların beğenisini kazanan oyuncularımızdan Aslı Enver, sevgilisi Berkin Gökbudak ile nikah masasına oturdu.

Aslı Enver dünyaevine girdiğini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Tabii başta güzel oyuncunun hayranları olmak üzere birçok kişi Berkin Gökbudak’ın kim olduğunu merak etti.

Arama motorları üzerinde ”Berkin Gökbudak kimdir, hangi okuldan mezun? Berkin Gökbudak ne iş yapıyor?” gibi soruların yanıtları aranıyor.

Aslı Enver ile Berkin Gökbudak evde, yakınlarının katıldığı sade bir törenle yollarını birleştirme kararı aldı.

Berkin Gökbudak Kimdir?

Aslı Enver ile sürpriz şekilde nikah masasına oturan Berkin Gökbudak iş dünyasının bilinen isimlerindendir. 1983 tarihinde dünyaya gelen Gökbudak, lisans eğitimini Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde almış. Yüksek lisansını ise Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişim Yönetimi üzerine yapan iş insanının 8 yaşında bir oğlu olduğu biliniyor.

Berkin Gökbudak Ne İş Yapıyor?

Özbudak, Johnson & Johnson marka ilaç grubu içerisinde Janssen Türkiye’nin Hematoloji İş Birim Liderliğini görevini yürütüyor. Ün iş insanı iş birim liderliğinin yanısıra; ürün müdürü, global ürün müdürü, iş analitiği, satış etkinliği ve müşteri ilişkileri pozisyonlarında da çalışıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP