Ronaldo'nun Açıklamaları Çok Konuşulacak: "İsmini Bilmediğim Kişiler Teknik Direktörüm Oldu" - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Ronaldo’nun Açıklamaları Çok Konuşulacak: “İsmini Bilmediğim Kişiler Teknik Direktörüm Oldu”
18 okunma

Ronaldo’nun Açıklamaları Çok Konuşulacak: “İsmini Bilmediğim Kişiler Teknik Direktörüm Oldu”

ABONE OL
Kasım 14, 2022 14:12
Ronaldo’nun Açıklamaları Çok Konuşulacak: “İsmini Bilmediğim Kişiler Teknik Direktörüm Oldu”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Manchester United’da hak ettiği saygıyı görmediğini düşünen Cristiano Ronaldo sessizliğini bozdu. Yayıncı Piers Morgan’a röportaj veren Portekizli yıldız Manchester United’a gelme sebebini, kulüp ve teknik direktörü Erik Ten Haag hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sezon başından beri yaptığı her hareketle çok konuşulan, takımdan gitmesi istenen Ronaldo tüm içtenliğiyle kendisine gelen soruları yanıtladı.

Erik ten Hag’a saygı duymuyorum çünkü bana saygı göstermiyor” diyen Ronaldo’nun verdiği röportajın tamamı yayınlanmadı. Yayınlanan kısımlarında ise söyledikleri oldukça çarpıcı.

“Manchester United beni ayrılmaya zorladı. Sadece menajer değil, kulübün içindeki üst düzey yönetici seviyesindeki iki üç kişi daha. Dürüst olmak gerekirse, bunu söylememeliyim.”

‘Ama umrumda değil, insanlar gerçeği dinlemeli. Evet, ihanete uğramış hissettim. Sadece bu yıl değil, geçen sezon da bazı insanların beni burada istemediğini biliyorum.’

“Onun (Ralf Rangnic) adını daha önce bir kere bile duymadım. Bir teknik direktör değilse, Manchester United’da nasıl göreve getirildi anlayamadım”

“Kalbimi takip ettim. Ferguson bana ‘Manchester City’ye gelmen imkansız’ dedi. ‘Tamam patron’ dedim. Sir Alex ayrıldığından beri kulüpte hiçbir gelişme görmedim. Hiçbir şey değişmemiş. Havuz, jakuzi spor salonu…”

‘İlerleme sıfır, her şey olduğu gibi duruyor. Ferguson kulübün hak ettiği yolda olmadığını herkesten iyi biliyor. Bunu görmeyen insanlar, görmek istemedikleri için körler.”

“Taraftarların gerçeği bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Kulüp için en iyisini istiyorum. Bu yüzden Manchester United’a geldim. Ama City, Liverpool ve hatta şimdi Arsenal gibi en üst seviyeye çıkmamıza engel olan şeyler var.”

‘Picasso’nun dediği gibi, onu yeniden inşa etmek için önce yok etmelisin. Ve buna benimle başlayacaklarsa, benim için sorun değil. Manchester United’ı seviyorum, taraftarları seviyorum. Onlar her zaman benim yanmdalar. Ama eğer bunu farklı yapmak istiyorlarsa… Pek çok şeyi değiştirmek zorundalar.” dedi.

Rooney’in sürekli kendisine karşı konuştuğunu söyleyen Ronaldo, “Rooney’in bana karşı eleştirilerininin nedenini bilmiyorum. O emekli oldu, ben ise hala üst düzey futbol oynuyorum. Bir diğer doğru ise ondan daha iyi görünmem.” dedi.

Siz Ronaldo’nun açıklamalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP