X
Yurt Dışında Çalışmak İsteyenler İçin Ülkelere Göre İş Bulabileceğiniz 20 Web Sitesi

Yurt Dışında Çalışmak İsteyenler İçin Ülkelere Göre İş Bulabileceğiniz 20 Web Sitesi

ABONE OL
Kasım 14, 2022 08:12
Yurt Dışında Çalışmak İsteyenler İçin Ülkelere Göre İş Bulabileceğiniz 20 Web Sitesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yurt dışında iş arayanlar, staj ya da burs imkanı araştıranlar için en iyi kariyer web sitelerini derledik. Bu listede ülke ülke çalışmak istediğiniz yere göre çalışma imkanlarını görüntüleyebilirsiniz. Haydi bir bakalım!

Kaynak: https://twitter.com/alitekintr/status…

1. ab-ilan.com

Avrupa Birliği ülkelerinden birinde yaşamak ve çalışmak isteyenler için tüm bilgi ve ilanları bulabileceğiniz bir web sitesidir. Türkiye’de yaşayıp AB ülkelerinde iş arıyorsanız mutlaka bir göz atın, deriz.

2. stepstone.com

AB gibi diğer ülkelerin de yer aldığı web sitesinde çalışmak istediğiniz yere göre iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

3. newmonday.co.uk

Amerika, Almanya ya da diğer ülkelerde iş arayışında iseniz bu web sitesinden iş ilanlarını görebilirsiniz.

4. futurestep.com

futurestep.com, AB sınırları içerisinde yer alan ya da uzaktan çalışma imkanları için değerlendirebileceğiniz ve ilgi alabileceğiniz bir online kariyer sitesidir.

5. job.com

Amerika’ya yerleşmek ve NewYork’ta eve taşınmak hayal değil. job.com web sitesi ile iş ilanlarını takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

6. jobsite.co.uk

jobsite.co.uk İngiltere ya da Amerika gibi dünya ülkelerine yerleşmek isteyenlerin iş ilanı bulabileceği ve başvuru yapabileceği bir aracı sitedir.

7. bayt.com

Orta doğu ülkelerinin en kapsamlı kariyer sitesi olan bayt.com, özellikle körfez ülkelerinde iş arayanların inceleyebileceği bir web sitesidir.

8. eurojobs

eurojobs adlı site Henel olarak Avrupa’da iş arayanların inceleyebileceği ve bol bol bilgi içerikli web sayfasıdır.

9. europelanguagejobs

Henel olarak Avrupa’da iş arayanların değerlendirebileceği bir web sitesidir.

10. jobsintown.de

jobsintown.de, Almanya’da yaşamak isteyen ve yerleşmek için çalışma imkanlarını merak edenlerin birçok bilgiye ya da iş ilanına ulaşabileceği web sitesidir.

11. jobaroo.com

Avustralya’da iş imkanlarını merak edenler için iş arayışınıza yardımcı olabilecek bir web sayfasıdır.

12. hh.ru

Rusya, Norveç, Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya ve Polonya gibi ülkelerde iş bulmak isteyenlerin ilanları takip edebileceği bir web sitesidir.

13. reed.co.uk

İngiliz kültürünü merak edenler ve İngiltere’de yaşamak isteyenler için iş ilanlarına başvuru yapabileceğiniz bir web sitesi.

14. totaljobs.com

İngiltere’de iş arayışında olanlar için çalışma imkanlarını öğrenebileceğini bu web sitesini değerlendirebilirsiniz.

15. naukri.com/hr-jobs

Dünyanın en kalabalık ve iş fırsatları açısından zengin ülkelerinden olan Hindistan’da iş arayanlar bu online sayfaya göz atabilir.

16. http://hrmasia.com

Türkmenistan, Özbekistan ve hatta Maldivler de iş arayanlar için Asya ülkelerindeki en iyi iş fırsatlarını listeleyen bir web sitesidir.

17. rgf-hragent.asia/en

Asya ülkelerinde iş arayanlar için ilgilenebileceğiniz bir sayfası olabilir. Çin ve Hindistan gibi Dünyanın en kalabalık iki ülkesinde çalışmak ve iş gücünde yer almak istiyorsanız ilgilenebilirsiniz.

18. michaelpage.com

Küresel anlamda iş arayanların sıklıkla tercih ettiği güvenilir web sitelerinden bir tanesidir. Yöneticilik, asistanlık ve freelance iş arayışındaysanız bu siteyi deneyebilirsiniz.

19. monster.com

Rusya, Ukrayna, Belçika, Almanya ve Amerika gibi dünyanın her yerinden iş imkanlarını görebileceğiniz bir web sitesidir. Sitede kendi aradığınız iş ile ilgili filtreleme yaparak seçenekleri sınırlandırabilir ya da uygulamayı indirerek ilanları takip edebilirsiniz.

20. frazerjones.com

Küresel bir insan kaynakları yönetici arama ve işe alım danışmanlığı veren frazerjones.com üzerinden yurt dışı iş imkanlarını öğrenebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP