X
CHP’den Haluk Levent’e Hatay Adaylığı Teklifi Geldi

CHP’den Haluk Levent’e Hatay Adaylığı Teklifi Geldi

ABONE OL
Şubat 12, 2024 19:58
CHP’den Haluk Levent’e Hatay Adaylığı Teklifi Geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL


Deprem periyodunda yaptığı yardımlar ile önde gelen isimlerden olan Haluk Levent’e CHP’nin Hatay belediye başkanlığı için teklif götürdüğü ortaya çıktı. İşte ayrıntılar.

Hatay’da belediye başkanlığı için yeni isimleri kıymetlendiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) sürpriz bir isimde karar kıldı. AHBAP Derneği ile zelzele periyodunda büyük itimat yaratan ve yardımlarıyla halkın bir defa daha sevgisini kazanan Haluk Levent’e teklif götürüldü. Hatay belediye başkanlığı için Haluk Levent ile görüşme sağlayan CHP heyeti, görüşmeden istediği sonucu alamadı.

Haluk Levent Teklifi Kabul Etmedi

Haluk Levent, kendisine gelen adaylık teklifini geri çevirdi. Bahisle ilgili haberlerin toplumsal medyada yer almaya başlamasının akabinde ise müzikçi resmi hesabından bir açıklama yaparak hususa açıklık getirdi. Açıklamasında 3 gün evvel teklif aldığını belirten Haluk Levent, birinci günden beri verdiği kelamını hatırlatarak siyasete katılmayacağını yineledi.

CHP’den Haluk Levent’e Hatay Adaylığı Teklifi Geldi

X üzerinden açıklama yapan Haluk Levent, “CHP’den Hatay Büyükşehir lider adaylığı için teklif gelmesi hakkında: Canlarım! Ahbap lideriyim. Ve siyasi bir kimliğe giremem. Başka siyasi partilerden de teklifler geldi. Onur duyuyorum. Lakin siyasete girmeyeceğime dair kararım kesin. Bu ülke için yapacağımız çok şeyler var.” dedi.

CHP’den gelen teklifi reddeden ve bu hususta net açıklamalar yaparak spekülasyonların önüne geçen Haluk Levent, bu açıklaması sonrasında X’te büyük takdir gördü. Sevenleri yaptıkları paylaşımlarıyla sanatkara dayanak verdi. Birtakım sevenleri ise Haluk Levent’in muvaffakiyetinden partilerin bu formda yararlanmasının uygun olmadığını da söz etti.

KAYNAK :Magazin Haberleri

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP