X
Miss Turkey Hoşu Açalya Samyeli Danoğlu Bursa’da Yeni Bir Hayat Kurdu

Miss Turkey Hoşu Açalya Samyeli Danoğlu Bursa’da Yeni Bir Hayat Kurdu

ABONE OL
Şubat 12, 2024 22:12
Miss Turkey Hoşu Açalya Samyeli Danoğlu Bursa’da Yeni Bir Hayat Kurdu
0

BEĞENDİM

ABONE OL


‘İşler Güçler’ ismi dizide ve ‘Düğün Dernek’ isimli sinemalarında kamera karşısına geçen 2012 Türkiye hoşu Açalya Samyeli Danoğlu (32), geçtiğimiz gün İstinyePark AVM’de objektiflere yakalandı. Gerek modellik gerekse oyunculuk mesleğiyle bir devir çok konuşulan Danoğlu, yeni hayatını kameralara anlattı.

 

2012 Miss Turkey birincisi olan Açalya Samyeli Danoğlu, tıpkı yıl İşler Güçler’de ‘Türkiye hoşu Zeynep Şimşek’ karakterine hayat vermişti. 2013’te ise başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in paylaştığı Düğün Dernek sinemasında rol alarak beğenileri üstünde toplamıştı.

Tescilli hoş, üç yıldır birlikte olduğu iş insanı Adem Ermanoğlu ile Aralık 2016’da nikâh masasına oturarak evlenmişti. Paris’teki Shangri La Hotel’de gerçekleşen düğüne yaklaşık olarak 70 kişi düğüne katılarak nikah yapılmıştı.

Açalya, “mankenlik bana nazaran değil”

 

Açalya Samyeli, “Miss Turkey birincisi olduktan bir yıl sonra modelliği bıraktım. Bana nazaran olmadığını anladım. Keyif almadığım için açıkça yapmak da istemiyorum. Mesleği severek yapmazsanız olmuyor” açıklamasını yaparak modelliğe dönüş yapmayacağını kesin bir lisanla söylemişti.

Samyeli, “büyük konuşmayı hiç sevmem”

 

Uzun müddettir rastgele bir projede yer almayan ünlü hoş, İstinyePark’ta basın mensuplarının soruları üzerine şu biçimde cevap verdi;  “Bursa kentine yerleştim. Kendi iş yerimi açtım. Şu an onunla ilgileniyorum. Onun dışında da aile saadeti yaşıyoruz. ‘Ekranlara dönemem’ formunda demiyorum. Zira büyük konuşmayı hiç sevmiyorum. Şimdilik kısmet diyelim” sözlerini kullanarak soruları cevapladı.

 

 

KAYNAK :Magazin Haberleri

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP