X

Pucca’dan ‘evimi mahvetti’ diyen Tuba Ünsal’a cevap

ABONE OL
Şubat 13, 2024 13:53
0

BEĞENDİM

ABONE OL


Pucca ismi ile tanınan Selen Pınar Işık’ın konut sahibi Jale Tuncer, toplumsal medya hesabından sitem etmiş ve Işık’ın 16 aydır kira ödemediğini tez etmişti.

EV SAHİBİNDEN SERT SUÇLAMA

Jale Tuncer’in “İyilikten maraz doğdu. İki buçuk yıldır kiracımız olan Pucca, birinci bir yıl kirayı ya eksik ya da geç yatırarak geçirdi. Biz ise uzun vakit bunu önemsemeyip isimli süreci çok geç başlattık. Son 16 aydır kira ödemeden konutumuzda yaşıyor. Konuta verilen ziyanlar da cabası” iletisinin akabinde Selen Pınar Işık Instagram sayfasında yazılı bir açıklama yayınladı.

Pucca “Yaşadığım şiddetli süreçleri beni takip edenler aslında biliyorlar. Oğlumun başına gelen şanssız kaza üzerinden kendi yaşadığım ekonomik zorlukların gerisine sığınmak istemiyorum lakin sıkıntı günlerdi. Tek başıma bunların altından kalkmaya çalışıyorum tökezlesem bile. Süreç mahkemeye taşındığı vakit tek olmadığımı, milyonların birebir problemleri yaşadığını gördüm.” dedi ve meskeni boşaltma sürecinde olduğunu söyledi.

TUBA ÜNSAL DA DAHİL OLDU

Ev sahibi-kiracı tartışmasına oyuncu Tuba Ünsal da dahil oldu. Pucca’nın eski mesken sahibi olan Ünsal, Instagram sayfasından Jale Tuncer’e dayanak verdi:

“Burada sessiz kalsam haksızlık olacak. Pucca’nın mesken sahibiyle davalık olduğu haberlerini gördüm, aylardır kira ödemiyormuş, sonra dava eden mesken sahibine hakaretler etmiş. Yıllarca benim konutumda kiracımdı Pucca/Pınar. Konutumu mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını konuta kesti o kadar berbattı durum. Aylarca kira ödemedi, haber bile vermeden konutu boşalttı. O vakit bu hususun konuşulmasını istemediğim için sustum güya tacize  uğrayan bayanın kendini hatalı hissetmesi üzere… Bugün haberleri görünce yazmak istedim…”

‘YASAL HAKKIMI KULLANACAĞIM’

Pucca’dan ‘evimi mahvetti’ diyen Tuba Ünsal’a cevap gecikmedi:

Selen Pınar Işık, Tuba Ünsal’ın argümanlarına karşılık verdi ve ‘yasal hakkımı kullanacağım’ dedi.

“Aaaaa! kâfi düzgünce vurun abalıya yaptınız! Yıllarca oturmuşum palavrasını geçtim, aslında o konutta gebe kaldım, son 3 ayında da taşındım. Hamileliğim yıllarca sürecek değil herhalde. Çıkacağımız tarihi de söyledik kendisi bizden mukavele bitimine kadarını istedi. Depozitoya sayıldı. Çıkma nedenimiz de konut rutubet içindeydi ve ağrımayan kemiğim kalmamıştı. Köpeklerimizden de herkes şikayetçiydi. Bir de neden yalnızca ben? kusura bakmayın da ben tek başıma mı yaşadım? oh ne hoş ya partilerinize çağırıp, paylaşım isterken bu bahis yoktu da artık mi geldi aklınıza. Bin tane derdim var başımda, sessiz kalmamın bir nedeni var elbet… onu da günü gelince öğreneceksiniz ancak zorluyorsunuz artık. Ben bugünleri de atlatırım ancak emin olun. Bir de madem bu kadar muzdaribtiniz o halde yasal hakkınızı kullansaydınız, varsa o denli bir hak teziniz yeniden kullanabilirsiniz, zira ben yasal haklarımı hepinize karşı sonuna kadar kullanacağım emin olun!”

 

 

KAYNAK :Hürriyet

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP