X
Camdaki Kız 56. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Camdaki Kız Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Camdaki Kız 56. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Camdaki Kız Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ABONE OL
Kasım 11, 2022 15:42
Camdaki Kız 56. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Camdaki Kız Son Bölüm Tek Parça Full İzle
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, her perşembe günü izleyiciyi ekrana kilitliyor. Her bölümüyle seyirciden tam not alan dizinin yeni bölümünde yaşananlar ise herkesi şaşırttı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan dizi, dün akşam 56.bölümüyle ekranlara geldi. İşte dizinin son bölümünü kaçıranlar veya tekrardan izlemek isteyenler için Camdaki Kız 56..bölüm tek parça full izleme ekranı.

Son zamanların fenomen dizilerinden biri olan Camdaki Kız, dün akşam 56.bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümünde neler yaşandığıysa izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Camdaki Kız son bölümünde; Nalan ve Hayri’den şüphelenen Selen, Muzo’nun söylediği adrese giderek gerçeklerle yüzleşir.

Evde mutlu bir vakit geçiren Nalan ve Hayri ise kapının çalmasıyla şaşırır. Hayri, Nalan’ın yanından ayrılıp kapıyı açmaya gider, Nalan ise çok panik olur.

Birçok şaşırtıcı olay yaşandıktan sonra Hayri, Nalan’ı kahvaltı için bir yere götürür. Bu götürdüğü yer ikisi içinde anlamı olan bir yerdir.

Feride ise Nalan ve Sedat’ın arasını düzeltmek için bir plan yapar. Ancak Hayri de Nalan için büyük bir sürpriz hazırlamıştır.

Nalan, her ne kadar Hayri ile vakit geçirmek istese de annesinin planını bozamaz. Hayri ve Nalan bu duruma çok üzülecektir.

Nalan, Hayri ile konuşmak için fırsatı değerlendirir ve onun yanına gelir. Fakat, tam onu öpecekken birileri onları görecektir.

Camdaki Kız Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Nalan ve Hayri’nin çamurlu ayakkabılarını gören Selen’in şüpheleri daha da artacaktır. Nalan’ın babası Metin’in Feride’yi araması ise ortalığın karışmasına sebep olacaktır. Selen’in sorularından kaçan Nalan, annesinin de fenalaşmasıyla kaosun içine düşecektir.

Camdaki Kız 56. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

Camdaki Kız Son Bölüm Tek Parça Full İzle

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP