Cinsel İlişki Videosunu Çocuğa Gönderen Adamdan Üçlü İlişkiye Müge Anlı ve Esra Erol'da Bu Hafta Yaşananlar - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Cinsel İlişki Videosunu Çocuğa Gönderen Adamdan Üçlü İlişkiye Müge Anlı ve Esra Erol’da Bu Hafta Yaşananlar
34 okunma

Cinsel İlişki Videosunu Çocuğa Gönderen Adamdan Üçlü İlişkiye Müge Anlı ve Esra Erol’da Bu Hafta Yaşananlar

ABONE OL
Kasım 13, 2022 10:30
Cinsel İlişki Videosunu Çocuğa Gönderen Adamdan Üçlü İlişkiye Müge Anlı ve Esra Erol’da Bu Hafta Yaşananlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz hafta Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol’da programlarında yaşanan çarpıcı olayları derledik. Bakalım bu hafta hangi hikayeler bizleri şoke etti?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir Selim Yalçınkaya cinayeti araştırılıyordu. Müge Anlı’nın kapısını çalan Yalçınkaya’nın acılı ailesi eski eş Derya’dan şüphelendiklerini belirtmişti. Bugün ise Müge Anlı, Selim Yalçınkaya’nın Derya tarafından ihanete uğradığını kanıtlayan yazışmaları gösterdi. Müge Anlı, okudukları karşısına şaşkına döndü ve sinirlendi.

4 yıllık evli olan Kezban isimli kadının eşi Kadir, Kezban’ın sosyal medyadan kendisine cici anneler bulduğunu ve sürekli onların yanına gittiğini iddia etti. Stüdyoya gelen Kezban ise anlattıklarıyla hem herkesin sinirlerini bozdu hem de şoke etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Temmuz ayından beri ortalıkta olmayan 2 çocuk annesi Yeşim’in kaçtığı iddia edilen tır şoförü Ali Korkmaz’la ilgili iğrenç iddialar ortaya atıldı. Müge Anlı, 15 yaşındaki kız çocuğunun maruz kaldığı o görüntüleri açıkladı.

Öz annesi hakkında ‘Gebersin’ diyerek sosyal medyada kendisine yeni anne arayan Kezban isimli kadının, eşi ve yeni tanıştığı kişiler dahil herkesi ‘Beynimde tümör var’, ‘Böbreğimde taş var’ ve daha birçok farklı hastalık yalanlarıyla kandırdığı ortaya çıktı.

Evden kaçan kocasını aramak için gelen Remziye Çetin Müge Anlı’ya damga vurdu. Eşinin kaçarken beraberinde ziynet eşyalarını da götürdüğünü iddia eden Çetin dolandırıldığını söyledi. İzleyenlerle birlikte Müge Anlı’yı da hayrete düşüren detay ise Remziye Çetin’in kocasını dövüp ardından çivilemesi oldu.

Remziye Çetin’in şiddet gördüğü için evden kaçan eşi Esat Çetin Müge Anlı’ya geldi. Çetin’in anlattıkları ise herkesi şaşırttı.

Müge Anlı’da Yeşim’in kaçtığı Ali Korkmaz isimli tır şoförünün Yeşim’in 15 yaşındaki kız çocuğuna annesiyle birlikte olduğu görüntüleri attığı ortaya çıkmıştı. Yeşim ve Ali Korkmaz iddiaları cevaplamak için canlı yayına geldi. Ele ele gelen ikili Müge Anlı’yı söyledikleriyle çileden çıkardı.

27 yaş küçük karısının kendisini evden attığını söyleyerek boşanmak isteyen Abdi amca, Esra Erol programında eşiyle yüzleşmek istedi fakat Nefes Hanım, programda ‘can güvenliği olmaması’ nedeniyle yayına yüzünü kapatarak ve yan stüdyodan katıldı.

BONUS: 2019 yılında ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına katılan Şenol ve Fatma çifti oğulları Hamit’i Nehir isimli kendinden yaşça büyük kadından kurtarmak için yardım istemişti. Çocuklarını arayan aile sayesinde Nehir’le ilgili şoke eden detaylar ve ilk önce üçlü daha sonra dörtlü hale gelen ilişki ağı ortaya çıkmıştı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP