Güzel Günler 2. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Güzel Günler Son Bölüm Tek Parça Full İzle - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Güzel Günler 2. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Güzel Günler Son Bölüm Tek Parça Full İzle
12 okunma

Güzel Günler 2. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Güzel Günler Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ABONE OL
Kasım 14, 2022 11:00
Güzel Günler 2. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Güzel Günler Son Bölüm Tek Parça Full İzle
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SHOW TV’nin yeni sezona çok büyük bir iddia ile giriş yapan dizisi Güzel Günler, dün akşam ikinci bölümüyle ekranlara geldi. Komedi, aile ve dram gibi pek çok başlık altında değerlendirdiğimiz dizi TMC Film imzası taşıyor. Aynı zamanda başrollerinde ise Burak Dakak, Leyla Tanlar, Binnur Kaya, Seray Gözler gibi isimler yer alıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Güzel Günler son bölüm tek parça full izleme ekranı…

SHOW TV ekranlarının yeni sezonda dikkat çeken yapımlarından Güzel Günler, dün akşam 2. bölümüyle ekranlara geldi.

Güzel Günler son bölümde; Mihran’ın nişanında ortaya çıkan Selma, herkesi adeta şok eder. Mihran ise Selma ile kendisine kalan konağı satma kararı alır.

Bu esnada Selma’nın kolyesini teyzesinin çantasında bulan Füsun, Saliha’nın sırlarını ortaya dökmek için bambaşka yollara başvurur.

Kıymet bir yandan ailesinin dertleri ile uğraşırken, diğer yandan karşı tarafta açılan “Öz Menemenci Hakim” ile uğraşmak durumunda kalır.

Selma ve Mihran kendilerine kalan konağı satmak için Büyükada’ya gider. Fakat dönüş yolunda başlarına geleceklerden henüz haberleri yoktur.

Güzel Günler İlk Bölümde Neler Olmuştu?

Çıkar yol bulabilecek hiçbir şeyi kalmayan Selma, ona kalan mirası alabilmek için İstanbul’a gelir. Mirası alabilmek için karşısındaki tek şart ise eski nişanlısı Mihran’ı bulmaktadır. Fakat ikilinin ayrılık sebebi; Selma’nın suçlandığı bir yangında, Mihran onu dinlememiştir bile. Çocukluk aşkının peşine düşen Selma, İstanbul’da Mihran’ın kuzenleri ve teyzesine ulaşır. Fakat bilmediği bir şey vardır ve bu da Mihran’ın nişanlanmak üzere olduğudur.

Güzel Günler 2. Bölüm Tek Parça Full İzleme Ekranı

GÜZEL GÜNLER SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP