İyilik 18. Bölüm İzleme Ekranı: İyilik Son Bölüm Tek Parça Full İzle - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
İyilik 18. Bölüm İzleme Ekranı: İyilik Son Bölüm Tek Parça Full İzle
31 okunma

İyilik 18. Bölüm İzleme Ekranı: İyilik Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ABONE OL
Kasım 12, 2022 08:12
İyilik 18. Bölüm İzleme Ekranı: İyilik Son Bölüm Tek Parça Full İzle
0

BEĞENDİM

ABONE OL

FOX’un büyük ilgi ile takip edilen dizilerinden İyilik, dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. İyilik’in başrollerinde Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve İsmail Demirci yer alıyor. Dizinin son bölümünde yaşananlar ise herkesi ekran başına kilitledi.  İyilik son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için; İyilik 18. bölüm izleme ekranı..

İyilik, her Cuma akşamı yeni bölümleri ile FOX ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkıyor. İyilik’in dün akşam yayınlanan yeni bölümünde yaşananlar ise herkeste merak uyandırdı.

İyilik Son Bölümde Ne Oldu?

Poyraz, annesinin Neslihan’ı evden kovmasından sonra Neslihan’ı kaybetme korkusu ile Neslihan’a hislerini açıklamaya karar vermiştir. Poyraz, Neslihan’a aşkını ilan eder. Tüm dertlerin yanında maddi sorunlarla da başa çıkmaya çalışan Neslihan, Poyraz’a karşılık verecek midir? Damla ise Poyraz’ı elde etmek için hamile olduğu yalanını ortaya atar. Murat’a parasını kaptırmamak için de Melis’i kullanır. Murat, ya polise gidecek ya da Damla’nın tehditlerini kabul edecektir. Atilla’nın çabası ile kamera görüntülerinde Murat’ın yanında bulunan Melis’e ulaşılır. Polis, hakkında yakalama kararı bulunan Murat’a çok yaklaşmıştır. Melis, ifade için karakola gittiğinde karşısında Neslihan’ı bulur. Neslihan, Murat ile ilgili gerçekleri anlatır ve Murat’ın yerini söylemesini ister. Neslihan’dan Murat’ın evli ve çocuklu olduğunu öğrenen Melis, kandırıldığını anlar ve yıkılır. Melis, Murat hakkında ne karar verecektir?

İyilik 18. Bölüm İzleme Ekranı

İYİLİK SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP