X
Kasaba Doktoru 24. Bölüm İzleme Ekranı: Kasaba Doktoru 24. Bölüm Tek Parça Full İzle

Kasaba Doktoru 24. Bölüm İzleme Ekranı: Kasaba Doktoru 24. Bölüm Tek Parça Full İzle

ABONE OL
Kasım 12, 2022 07:54
Kasaba Doktoru 24. Bölüm İzleme Ekranı: Kasaba Doktoru 24. Bölüm Tek Parça Full İzle
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TRT 1 ekranlarının heyecan ile takip edilen dizisi Kasaba Doktoru, dün akşam yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin başrollerinde ise Kasaba Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı’nın yer alıyor. Kasaba Doktoru’nun son bölümünde yaşananlar izleyicilerinde merak uyandırdı. Kasaba Doktoru’nun son bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Kasaba Doktoru 24. bölüm izleme ekranı….

TRT 1’in sevilen dizilerinden Kasaba Doktoru, her Cuma olduğu gibi dün akşam da yeni bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde olanlar heyecanla takip edildi.

Kasaba Doktoru Son Bölümde Ne Oldu?

Geçmişte olduğunu bildiği her şeyin yanlış olduğunu öğrenen Hakan, babasını başarılı bir müdahale ile hayata döndürür. Erol kurnazlığı ile Yalçın ve Neslihan’ın planlarını bozar. Uluçınar’a çatışmada vurulan bir hasta getirilir. Hastane mafyanın adamları tarafından kapatılınca hastanedekiler tehlikeye girer. Ömer, Hakan ve Mine ameliyata girmeye zorlanır. Leyla, Nazlı ve Berk ise bu durumdan kurtulmak için bir plan yapar fakat başları belaya girer. Neslihan, Erol’u Gümüşok’a götürmek zorundadır. Hakan ve Ömer mafyanın adamları tarafından rehin alınır. Bu sırada Şeref oğlu için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Hakan ve Mine aile kurmayı düşünse de Zeynep’in amcası bu duruma engel olacaktır. Leyla ve Ömer kaybetme korkusu ile birbirlerine daha ççok yakınlaşır.

Kasaba Doktoru 24. Bölüm İzleme Ekranı

KASABA DOKTORU SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP