Kızılcık Şerbeti 3. Bölüm İzleme Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Kızılcık Şerbeti 3. Bölüm İzleme Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle
81 okunma

Kızılcık Şerbeti 3. Bölüm İzleme Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ABONE OL
Kasım 12, 2022 08:00
Kızılcık Şerbeti 3. Bölüm İzleme Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Show TV’de Doğa ve Fatih’in aşkı olay olmaya devam ediyor. Gol Film imzalı Kızılcık Şerbeti dizisinin yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç oturuyor. İlk bölümünün yayınlandığı 28 Ekim’den beri Cuma gecelerinin vazgeçilmezi olan dizinin senaristi Melis Civelek. Başrollerinde; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen gibi birbirinden değerli oyuncuların yer aldığı dizi 11 Kasım’da 3. bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Kızılcık Şerbeti 3. bölüm izleme ekranı.

Alev’in düzenlediği bekarlığa veda partisi Ömer’in ailesi tarafından abartılı bulunur. Partiye katılan Kıvılcım başta Fatih olmak üzere tüm ailenin hışmına uğrar.

Bir yandan da Ömer’in kendisini olduğundan başka tanımasından endişe etmeye başlar.

Düğün öncesi ortamın daha fazla gergin olmaması için Pembe devreye girer. Pembe, ortamı az da olsa yumuşatır. Ancak düğünde farklı aile kültürlerinin bir araya gelmesinden dolayı bir takım zorluklar yaşanır.

Ömer, Fatih ile yaptığı konuşmada “sen karına güvenmiyor musun?” diye sorar. Fatih karısına güveniyor olsa da iki ailenin arasında kalmak onu yıpratır. Sizce Fatih, amcasının ona verdiği tavsiyeye uyarak aileler arasında köprü olmayı başarabilecek mi.

Düğünde yaşanan büyük sürpriz 3. bölüme damgasını vurur!

Peki, Kızılcık Şerbeti’nin Bir Önceki Bölümünde Neler Olmuştu?

Kıvılcım’ın kardeşi Alev’in gelmesi 2. bölüme damgasını vurmuştu. Doğa’nın aniden fenalaşması herkesi korkutmuş; Fatih’in de isteği ile Doğa doğuma kadar okulu dondurma kararı almıştı. Bu kararı duyan Kıvılcım adeta yıkılırken iki aile arasındaki gerginlik Fatma’nın organize ettiği akşam yemeğinde de devam etmişti. Akşam yemeği sürprizlerle doluydu. Yemekte Kıvılcım ve Ömer’in yolları yeniden kesişti.

Kızılcık Şerbeti 3. Bölüm İzleme Ekranı

KIZILCIK ŞERBETİ SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP