X
Müge Anlı’da Eşinin Üçlü İlişkiye Zorladığını İddia Eden Derya’dan Canlı Yayında Yeni İtiraf!

Müge Anlı’da Eşinin Üçlü İlişkiye Zorladığını İddia Eden Derya’dan Canlı Yayında Yeni İtiraf!

ABONE OL
Kasım 14, 2022 15:36
Müge Anlı’da Eşinin Üçlü İlişkiye Zorladığını İddia Eden Derya’dan Canlı Yayında Yeni İtiraf!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir Selim Yalçınkaya cinayeti araştırılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Selim eski eşi Derya’nın üçlü ilişki itirafı herkesi şoke ederken bugün Derya, yeni bir itirafla yine herkesi şoke etti. Derya canlı yayında gerçeği ağlayarak anlattı.

Biliyorsunuz geçtiğimiz haftadan beri Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 23 yaşındaki Selim Yalçınkaya’nın şüpheli ölümü araştırılıyordu.

Selim Yalçınkaya’nın ailesi de Selim’in eski eşi Derya’nın bu cinayeti işlediğini ya da başkasına yaptırdığını iddia etmişti.

Derya’nın ilişki ağı da cinayet soruşturmasında epey dikkat çekmişti. Derya, eşini, eşinin arkadaşı ve amcası da dahil olmak üzere birçok kişiyle aldattığı ortaya çıkmıştı.

İhanet mesajları ve görüntüleri ortaya çıkınca Derya’nın ‘Ben kıskandırmak isterken yanlışlıkla aldattım.’ ifadeleri herkesi şaşırtmıştı.

Daha sonra da geçtiğimiz günlerde Müge Anlı, Derya’nın ihanet yazışmaları canlı yayında göstermişti. Derya’nın başka erkeklerle yaptığı şeyleri eşi Selim’e anlatması herkesi çileden çıkarmıştı.

Derya, ilk önce bu müstehcen yazışmaları yapmadığını söylese de sonunda da bu mesajları attığını kabul etmişti.

Ardından Derya yeni bir iddiayla stüdyoya gelmişti. Derya, “Selim evlendiğimizden beri kendisini tatmin etmek için hep benimle başkalarını düşünürdü. ‘Başkalarını da mı çağırsak?’ derdi. Mesela ‘Şu gelse’, ‘Şunu da çağırsak’, ‘Şununla şunu yapsak’ derdi.” sözleriyle eşinin baskısıyla üçlü ilişkilere girdiğini iddia etmişti.

Bunların yanı sıra olayı takip edenler iyi bilir Selim’in babası Adnan Yalçınkaya, Derya’nın birlikte olduğu Erdoğan isimli erkeği öldürdüğü için cezaevine girmişti.

Adnan Yalçınkaya, Erdoğan’ın Derya’yla olan fotoğraflarını gördüğünü ve Erdoğan’ın kendisini tahrik ettiğini belirtmişti. Derya da bu fotoğrafların olduğunu kabul etmemişti.

Bugün de Derya sonunda “Öyle fotoğraflar yok” dediği görüntülü konuşurken çekilen fotoğrafların varlığını kabul etti. “Erdoğan’la o fotoğrafım var benim. Ailemin başına bir şey gelecek, çocuğumu göstermeyecekler diye korkuttum için inkar ettim. Var ama böyle bir şey. Benim haberim yok ama Erdoğan çekmiş fotoğrafları.” dedi.

Derya, kayınpederinin mahkemesinde “Bu fotoğrafı kocam çekmişti. Daha sonra ayrılma sürecinde Erdoğan’la ikimizin fotoğrafını yan yana koymuşlar Photoshop yapmışlar.” şeklinde ifade vermişti.

Kayınpeder Adnan Yalçınkaya, Müge Anlı’ya gönderdiği mektupta Erdoğan’ın “Ben senin oğlunun karısıyla oğlunun yatak odasında beraber oldum. Ölmüş babanın hatrı varsa beni vur. “ dediğini ve üzerine geldiğini yazmıştı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP