Teşkilat 55. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Teşkilat Son Bölüm Tek Parça Full İzle - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Teşkilat 55. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Teşkilat Son Bölüm Tek Parça Full İzle
37 okunma

Teşkilat 55. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Teşkilat Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ABONE OL
Kasım 14, 2022 10:36
Teşkilat 55. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Teşkilat Son Bölüm Tek Parça Full İzle
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ekranların en sevilen dizilerinden Teşkilat, dün akşam yeni bölümüyle TRT1 ekranlarında yer aldı. Bu sezon Murat Yıldırım ve Deniz Baysal Yurtçu’nun başrolünü paylaştığı polisiye temalı dram-suç dizisi, reytinglerde üstün bir başarı elde ediyor. Tims&B Productions imzalı dizinin 55. bölümünde neler yaşandığı merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Teşkilat son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Pazar akşamlarının vazgeçilmezi Teşkilat, dün akşam 55. yeni bölümüyle ekranlara geldi.

Teşkilat son bölümde; İlk kez birlikte bir operasyon yürüten Ömer ve Zehra bu tehlikeli sürecin ilk fitilini ateşlemek üzeredir.

Hartley planına hız kesmeden devam ederken, bir sonraki adımı ortaya çıkar. Hartley, Türkiye’yi uluslararası arenada zora sokup, terör devletine destek sağlayacaktır.

Türkiye’de olduğu öğrenilen mühimmatları bulmak isteyen Ömer ve Zehra’nın, çıktıkları yolda bunu başarmaktan başka şansları yoktur.

Efkar deşifre olma korkusuyla karşı karşıya kalırken, Ömer kendini kurtaran ismin kim olduğuna dair ipuçlarına ulaşır.

Korkut’un Efkar’dan habersiz bir şekilde yol alması ikilinin arasının bozulmasına ve yeni dengelerin ortaya çıkmasına sebep olur.

Ömer ve Zehra mühimmatların yerini öğrenmek için sürdürdükleri operasyonda adeta bıçak sırtıdır. Yolculuk yaptığı isimlerden birinin Halim’in katillerinden biri olduğunu öğrenen Ömer’in yüzleştiği gerçekler ağır gelir.

Teşkilat Bir Önceki Bölümde Neler Oldu?

Ömer kendisini kurtaran kişinin kim olduğunu araştırırken, Efkar kimliğinin açığa çıkma tehlikesiyle karşı karşıya gelir. Kendi hayatını kurtarmak için kızını feda etmeyi göze alan Hartley, Celine’in kurtulması ile yeni planını oyuna sokar. Teşkilat’ın başlattığı operasyon Zehra ve Ömer’i bir araya getirir. Bu zorlu operasyonda başarılı olabilmeleri için kişisel kavgalarını bir kenara bırakmalılardır. Korkut kardeşi Zeynep’in taburcu olmasına sevindiği esnada esas acı gerçekler ile karşı karşıya kalır.

Teşkilat 55. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

TEŞKİLAT SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLEME EKRANI

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP