X
Yalı Çapkını 8. Bölüm İzleme Ekranı: Yalı Çapkını Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Yalı Çapkını 8. Bölüm İzleme Ekranı: Yalı Çapkını Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ABONE OL
Kasım 12, 2022 12:24
Yalı Çapkını 8. Bölüm İzleme Ekranı: Yalı Çapkını Son Bölüm Tek Parça Full İzle
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlk bölümü 23 Eylül Cuma akşamı yayınlanan Yalı Çapkını, Star TV ekranlarının vazgeçilmezi olma yolunda ilerliyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği diziye ilgi artıyor. Dizinin başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir paylaşıyor. Çetin Tekindor’un da yer aldığı dizi muhteşem oyuncu kadrosu ile izleyiciye adeta seyir keyfi yaşatıyor. Gelin, 11 Kasım Cuma akşamı seyircinin soluksuz izlediği Yalı Çapkını 8. bölümünde buluşalım. Diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Yalı Çapkını 8. bölüm izleme ekranı burada!

Suna’nın Ferit’i öptüğünü öğrenen Seyran çok sinirleniyor. Sinirine yenik düşereke Ferit’ten hesap soruyor. Ferit ısrarla suçsuz olduğunu söylüyor. Fakat Seyhan ona inanacak gibi değil.

Seyran annesinin hasta olduğunu öğreniyor. Alel acele annesinin yanına giden Suna, geceyi annesinin yanında geçiriyor.

Suna’nın annesinde kalmasını fırsat bilen Ferit ise, hiç vakit kaybetmiyor ve Pelin ile dışarı çıkıyor.

Seyhan, dayanamıyor ve Suna’ya Ferit’i öpmesi ile ilgili hesap soruyor. Kazım, Seyran ile Suna’nın konuşmalarını duyuyor.

Bu durum kesinlikle Suna için pek iyi olmayacak. Çünkü Suna ile Ferit’in arasında yaşananları duyan Kazım deliye dönüyor. Artık Suna için hazırladığı yeni planını uygulamaya koyuyor.

Peki, Yalı Çapkını’nın 7. Bölümünde Neler Olmuştu?

Seyran’ın eski sevgilisi Yunus yalan söyleyerek yalıda iş bulmuştu. Ferit, Yunus’un yalıya kadar gelmesine, hatta burada çalışmasına çok gerilmişti. 

Halis Ağa’nın Kazımların evine ziyarete girmesi de dizide gerilimi artırmıştı. Öyle ki bu ziyaret Hattuş ile geçmiş konuların tekrar gündeme gelmesine sebep olmuştu. Bu arada Suna, Fuat’ın yanında çalışmaya başlamıştı. 

Seyran, Suna, Fuat ve Ferit’in beraber yemeğe çıktığı 7. bölümde Seyran hiç beklenmedik olaylara karışarak dizide heyecanın artmasına yol açmıştı.

Yalı Çapkını 8. Bölüm İzleme Ekranı

YALI ÇAPKINI 8.BÖLÜM İZLEME EKRANI

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP