Yargı 43. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Yargı Son Bölüm Tek Parça Full İzle - Ulusal Haberim - Gözünüz Haberlerde Olsun
Yargı 43. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Yargı Son Bölüm Tek Parça Full İzle
13 okunma

Yargı 43. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Yargı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ABONE OL
Kasım 14, 2022 10:42
Yargı 43. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Yargı Son Bölüm Tek Parça Full İzle
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kanal D ekranlarının izleyenleri duygudan duyguya sürükleyen dizisi Yargı, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in birlikte harika bir işin daha altına imza attığı Yargı, Sema Ergenekon’un kaleminden çıkıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Yargı son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Kanal D ekranlarının en sevilen dizisi Yargı, dün akşam 43. bölümüyle ekranlara geldi.

Yargı son bölümde; Vicdanıyla savaş halinde olan Ilgaz’ın hayatını işine adamış olmasının yanı sıra, ona el çektirmeleri adeta yıkılmasına sebep olur.

Eren ve Pars bu duruma boyun eğip eğmemek konusunda kararsızdır fakat onları bekleyen bulunacak yeni deliller vardır.

Turgut Ali’ye karşı haklarını savunmak isteyen Pars, Eren ve Ilgaz’ın yanı sırra, uzun süredir beklediği intikam için fırsat bulan Yekta kartlarını açık oynamaya başlamıştır.

HSK’dan gelen başmüfettişin soruşturma süreci devam ederken, yaptıklarıyla yetinmeyen Yekta yeni planları üzerinde çalışmayı sürdürür. Beklenmedik olan ise başarılı olmasıdır.

Gerçek bir suç işlemişler gibi ceza kesilen kocası ve arkadaşlarının yanında duran Ceylin, onlara yardım etmek için planlarını kurmuştur bile.

Fakat tüm bu savaşların yanı sıra iki ailenin de derinden etkileneceği yeni bir savaş boy göstermektedir. Ceylin ve Ilgaz ise bu durumdan habersizdir.

Yargı Bir Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Günlerdir aradığı kuyu katilini bulan Ilgaz, istemeden onu vurmak durumunda kalmıştır. Bir taraftan katil olmanın verdiği vicdan azabı, diğer yandan Eren’in durumunun kritikleşmesi ile Ilgaz derin bir iç sorgunun içine girer. Gerçekleri bulandırmakta bir numara olan Yekta, içinde bulunduğu durumdan yine sıyrılmayı başarır. Fakat kendi için kurduğu planlar da yolunda gitmemektedir.

Yargı 43. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

YARGI SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP